Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 12 серпня 04:12
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходівУ Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 апреля 2012, 08:35

За що штрафують у Житомирі бізнесменів?

За що штрафують у Житомирі бізнесменів?
Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ФОП Бричука М.О. на 10 000 грн за порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Як встановило Відділення, ФОП Бричук М.О. біля входу в магазин “58” по вул. Київській, 64 в м. Житомирі розміщував неправдиву рекламу змісту: “Все по 58 грн”.

Оскільки у вказаному магазині по факту здійснювалась реалізація товарів від 38 грн до 248 грн, то така реклама носила неправдивий характер тому, що у споживачів виникала впевненість, що в магазині “58” здійснюється реалізація всіх товарів за ціною 58 грн, що могло вплинути на наміри споживачів щодо придбання товарів у магазині “58”.

Разом з тим, ФОП Бричук М.О. в ході розгляду справи припинив порушення шляхом демонтажу рекламної вивіски “Все по 58 грн”.

Зважаючи на зазначене, дії ФОП Бричука М.О. щодо розміщення реклами змісту “Все по 58 грн” були кваліфіковані Відділенням як порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції шляхом поширення неправдивої інформації невизначеному колу осіб, що могло вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів у магазині відповідача.

На засіданні адміністративної колегії відділення ФОП Бричук М.О. порушення визнав та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету.
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...