Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 12 листопада 07:27
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 июля 2011, 10:58

Політик з Житомирщини звинуватив Ющенка у привласненні... Музея Леніна

"Музей Леніна ("Український дім" – прим. ред.) брат Ющенко взяв в оренду на 49 рокі
Омельченко: Ющенко віддав "Український дім" братові на 49 років

Третій президент України Віктор Ющенко віддав своєму братові - Петру Ющенку - в оренду на 49 років будівлю "Українського дому" на Європейській площі, розповів колишній мер Києва Олександр Омельченко.

"Музей Леніна ("Український дім" – прим. ред.) брат Ющенко взяв в оренду на 49 років. Це просто немислимо! ВДНГ зробили дочірнім підприємством Українського дому, - землі виставки теж сподобалися президентові. Про це треба говорити зараз!", - заявив Омельченко в інтерв'ю ZN.UA.

"Знаєте, я не рватиму на собі волосся й не ганитиму свої десять років. Я вважаю, що ми зробили багато добра для міста, - скільки нових будинків, храмів ми відновили й побудували...", - зауважив він.

Омельченко вважає, що він та його команда були сильною владою у столиці.

"Ми були незалежними. Ні в мене в заступниках, ні в Київраді олігархів ще не було. Усі були в міру забезпечені й цілеспрямовані. І ми могли сказати президентові не грубо, а впівголоса – "ні". І він це сприймав. Прем'єри телефонували й радилися. Міністри - просили. Якщо ми в чомусь помилилися, то тільки в тому, що робили", - розповів Омельченко.

"А що було потім? "Мистецький Арсенал" Ющенко собі привласнив... "Український дім" теж дістався його родині", - додав екс-мер.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...