Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 12 листопада 08:23
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 июля 2011, 10:39

БЮТ: Мера Житомира перетворили у шаблонного квакера?

21 липня кілька міських голів з різних міст України, які підконтрольні Партії регіонів,
Мери міст від Партії регіонів «під копірку» заступаються за Кірєєва, і всі зробили одну і ту ж помилку

Центральний офіс Партії регіонів розіслав до міських голів українських міст шаблонні заяви із засудженням Львівської міської ради, яка висунула вимогу до Януковича припинити цинічне зведення політичних рахунків з опозицією.

21 липня кілька міських голів з різних міст України, які підконтрольні Партії регіонів, оприлюднили абсолютно ідентичні заяви, підписані власними іменами. Так, Дніпропетровський міський голова І.Куліченко у нібито своєму «Зверненні до голів місцевих рад усіх рівнів» висловлює великі сподівання на «справедливого» Родіона Кірєєва. Тут же міський голова називає заяву львівських депутатів «відвертим і жорстким тиском на суд».

В цей де день в іншому кінці України опубліковано ідентичну на 100% заява за підписом Житомирського міського голови В. Дебоя.

Аналогічні заяви під власними іменами опублікували і розіслали до місцевих рад усіх рівнів Полтавський міський голова О. Мамай та мер Комсомольська С. Супрун.

Отже, Партія регіонів зробила з підконтрольних їй міських голів шаблонних квакерів на захист «справедливого» і «неупередженого» Печерського суду.

Можна було б уявити, що всі міські голови писали диктант на тему «Захистимо справедливий Печерський суд і доблесну прокуратуру». Але, якщо й так, то списували всі вони з однієї шпаргалки. Кожне звернення повторює одну і ту ж помилку.

Цитата зі звернення: «Напередодні 20-річниці незалежності України ми змушені констатувати, що за ці роки було марно згаяно дуже багато часу і втрачено безліч можливостей для побудови більш справедливого суспільства. Корупція, як ржа, роз’їдає нашу державу», - пояснюють автори, намагаючись, викликати хоч якусь довіру.

Схоже, що в момент написання рядка про корупцію ідеолог Партії регіонів який це робив, враз згадав, хто ж стоїть на вершині корупційної піраміди в державі. Від цього, певно, і схибила рука.

Замість слова «іржа» написано «ржа». І всі «високошановні» міські голови від ПР оце «ржа» передрукували під своїми іменами. От і маємо тепер нове визначення від Партії регіонів: «ржа корупції».


RuporZT
Погода, Новости, загрузка...