Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 12:20
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 июля 2011, 10:39

БЮТ: Мера Житомира перетворили у шаблонного квакера?

21 липня кілька міських голів з різних міст України, які підконтрольні Партії регіонів,
Мери міст від Партії регіонів «під копірку» заступаються за Кірєєва, і всі зробили одну і ту ж помилку

Центральний офіс Партії регіонів розіслав до міських голів українських міст шаблонні заяви із засудженням Львівської міської ради, яка висунула вимогу до Януковича припинити цинічне зведення політичних рахунків з опозицією.

21 липня кілька міських голів з різних міст України, які підконтрольні Партії регіонів, оприлюднили абсолютно ідентичні заяви, підписані власними іменами. Так, Дніпропетровський міський голова І.Куліченко у нібито своєму «Зверненні до голів місцевих рад усіх рівнів» висловлює великі сподівання на «справедливого» Родіона Кірєєва. Тут же міський голова називає заяву львівських депутатів «відвертим і жорстким тиском на суд».

В цей де день в іншому кінці України опубліковано ідентичну на 100% заява за підписом Житомирського міського голови В. Дебоя.

Аналогічні заяви під власними іменами опублікували і розіслали до місцевих рад усіх рівнів Полтавський міський голова О. Мамай та мер Комсомольська С. Супрун.

Отже, Партія регіонів зробила з підконтрольних їй міських голів шаблонних квакерів на захист «справедливого» і «неупередженого» Печерського суду.

Можна було б уявити, що всі міські голови писали диктант на тему «Захистимо справедливий Печерський суд і доблесну прокуратуру». Але, якщо й так, то списували всі вони з однієї шпаргалки. Кожне звернення повторює одну і ту ж помилку.

Цитата зі звернення: «Напередодні 20-річниці незалежності України ми змушені констатувати, що за ці роки було марно згаяно дуже багато часу і втрачено безліч можливостей для побудови більш справедливого суспільства. Корупція, як ржа, роз’їдає нашу державу», - пояснюють автори, намагаючись, викликати хоч якусь довіру.

Схоже, що в момент написання рядка про корупцію ідеолог Партії регіонів який це робив, враз згадав, хто ж стоїть на вершині корупційної піраміди в державі. Від цього, певно, і схибила рука.

Замість слова «іржа» написано «ржа». І всі «високошановні» міські голови від ПР оце «ржа» передрукували під своїми іменами. От і маємо тепер нове визначення від Партії регіонів: «ржа корупції».


RuporZT
Погода, Новости, загрузка...