Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 20 травня 11:25
Анонси
В епіцентрі
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімейВолейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 августа 2011, 09:17

Житомирский губернатор гневается

Однак губернатор не може не знати, що у середовищі депутатів є чимало людей, які також
Трохи несподівано для житомирян прозвучали два дні тому слова губернатора Сергія Рижука з погрозами на адресу депутатів Житомирської міськради. Сергій Миколайович ганьбив народних обранців, як непослухів-хлопчаків, дозволивши собі вислови у стилі пана щодо своїх холопів. Звинувачення стосувалися відмови депутатів прийти на сесію міської ради 2 серпня і проголосувати за вирішення питання щодо побудови маркету "Епіцентр" на 5,4 гектарах земель Ботанічного саду. Губернаторський гнів викликаний тим, що депутати ніби то відмовились від отримання міським бюджетом 10 мільйонів гривень за продану на аукціоні землю. Рижук впевнений і намагається переконати у цьому всіх, що вслід за побудовою "Епіцентру" міський бюджет буде отримувати щоквартально ще 10 мільйонів гривень від торговельної діяльності супермаркету. За його словами, в "Епіцентрі" працюватимуть аж 1,5 тисячі житомирян.

Однак губернатор не може не знати, що у середовищі депутатів є чимало людей, які також вміють рахувати можливі доходи міського бюджету від продажу земель. Наприклад, якщо взяти до уваги той факт, що земля в районі Ботанічного саду вартує 172 грн. за кв. метр, то при продажі її "шматка" площею у 5,4 га міський бюджет мав би отримати аж 90 мільйонів гривень, а не десять, як каже губернатор, а перед цим таку ж вигоду проголошував і міський голова. До того ж губернатор, направивши свій гнів проти депутатів міськради, забуває, що наслідки побудови гіпермаркета на розі вулиць Корольова та Вітрука матиме непередбачувані і дуже сумні для тутешніх жителів наслідки. Адже до маркету щодня приїздитимуть сотні багатотонних автівок, а покупець, який сюди навідається, також додаватиме диму і кіптяви мешканцям Польової. Щодо нових робочих місць, то губернатор очевидно перебільшує можливості майбутнього працевлаштування житомирян в "Епіцентрі". Добре, якщо у маркеті працюватимуть сотні дві - три житомирян, а те, чи платитиме гіпермаркет податки у Житомирі - питання залишається під великим сумнівом.

Взагалі замість того, щоб лаяти депутатів, Рижук міг би виявити ініціативу щодо проведення зборів житомирян із залученням фахівців з архітектури, за обов'язкової присутності тих же депутатів міської ради. Зрештою губернатор мав би знати, що справжня причина демаршу, який влаштували депутати Володимиру Дебою 2 серпня, не прибувши до сесійної зали, полягає не тільки в тому, що навколо "Епіцентру" виникло і зависло багато питань, але головним чином тому, що мер міста так і не навчився працювати з депутатами. Тепер очевидно, що з депутатами не вміє і не хоче знаходити порозуміння й сам губернатор. Більше того, Сергій Рижук, трохи хвалькувато, але все ж таки прохопився, що зможе вирішити "питання" з "Епіцентром" цілком самостійно. Можливо, запровадивши губернаторське правління і вирішуючи (коли дуже припікає) проблеми в обхід депутатів, сесій і т.д.. Впадає в вічі те, що губернатор аж надто сильно зацікавлений аби гектари Ботанічного саду потрапили до власників "Епіцентру". З чого така любов у губернатора до торгівельників? А головне - чим вона вимірюється? Справа з передачею і продажем землі в Ботанічному саду у той спосіб, який змалював Сергій Рижук, надмірно пахне корупційним запахом, який, знову ж таки, вимірюється достатньо "кругленькою" сумою. Депутати, повіривши у лінію, яку сьогодні сповідує Президент України щодо боротьби з корупцією, з "Епіцентром" не поспішають. А ось губернатор не витримав: почав лаятись, погрожуючи депутатам розклеюванням їх імен на всіх житомирських стовпах. До речі, рекламу на стовпах і парканах житомирський міськвиконком недавно суворо заборонив. А губернатор цього також не знає. Йому аби лишень "Епіцентр", а там хоч трава не рости.

reporter.zhitomir.info
Погода, Новости, загрузка...