Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 20 травня 12:41
Анонси
В епіцентрі
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімейВолейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 августа 2011, 10:29

Житомиряни зі скаргою відправили телеграму Віктору Януковичу

Під час зустрічі розглянуто звернення жителів зазначених населених пунктів щодо відновлення
Як повідомляє Рупор Житомира, 10 серпня у Житомирі начальник управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації І.Басова, начальник відділу транспорту, зв’язку та шляхового будівництва головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Р.Крисюк, директор КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» В.Мирончук провели зустріч з мешканцями населених пунктів, що розташовані вздовж залізно-дорожньої лінії Житомир-Фастів.

Під час зустрічі розглянуто звернення жителів зазначених населених пунктів щодо відновлення руху дизель-поїзда «Житомир-Фастів».

Учасники зібрання висловили невдоволення діями Коростенської дирекції залізничних перевезень щодо припинення руху вищезгаданого дизель-поїзда, оскільки цією дорогою користуються понад 2 тисяч пенсіонерів – користувачі дачних присадибних ділянок та жителі дачних масивів. Звернення підписали 114 громадян.

Заявники повідомили, що 9 серпня вони також відправили телеграму Президенту України В.Януковичу з проханням вплинути на вирішення їхньої проблеми. За результатами зустрічі прийнято відповідні рішення та дано конкретні доручення.

Дзеркало Полісся
Погода, Новости, загрузка...