П'ятниця, 29 березня 10:04
Анонси
В епіцентрі
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громадіУ Житомирі своїми імеджевими та бізнес секретами ділилася Тетяна ВовкЖитомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбоНові горизонти для захисників, які звільнилися зі служби за станом здоров’я

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.

23 августа 2011, 10:41

Нарешті перемогли бердичівляни

У п’ятницю відбулося відкриття турніру, в якому брали участь десять команд 16-річних
На 12-му Всеукраїнському турнірі з футболу на призи Леоніда Копитка, який відбувся у минулі вихідні на стадіоні «Шкіряник», порушена восьмирічна традиція – віддавати перемогу гостям. Від деяких тренерів доводилося чути виправдання, що мовляв, не ставилося завдання перемогти. Невже з юних років треба привчати майбутніх футболістів, що не обов’язково боротися за перемогу?

У п’ятницю відбулося відкриття турніру, в якому брали участь десять команд 16-річних футболістів зі Львова, Чернівців, Хмельницького, Вінниці (дві команди), Житомира, Костополя (Рівненська область), Коростеня, Новограда-Волинського та нашого міста (тренер Анатолій Гуменюк). Система розподілу місць залишилася такою ж, як у попередньому турнірі пам’яті Анатолія Пузача. У перші два дні були проведені змагання по круговій системі у двох групах. В неділю змагалися між собою команди з різних груп в залежності від зайнятих ними місць. Команди Коростеня і Новограда-Волинського не розігрували між собою дев’яте та десяте місця. Сьому позицію у турнірі виборола команда ДЮСШ «Буковина» (Чернівці) перемігши команду «Поділля» (м.Хмельницький) з рахунком 1:0. Команди ДЮСШ «Нива-96» і «Нива-95» з Вінниці також не боролися між собою за п’яте місце. За третю позицію у турнірній таблиці сперечалися на зеленому килимі Житомир та Костопіль. За три хвилини до кінця першого тайму Микита Краснощоков з Житомира 11-метровим ударом відкрив рахунок, а через хвилину Олег Василечко з Костополя зрівняв його. Більше в основний час не забивали. Пробиваючи 11-метрові удари, влучнішими виявилися юні футболісти з Костополя, які забили вісім голів, а житомирські на один менше.

У фінальному матчі за перше місце зустрілися команди ДЮСШ з нашого міста, яка у групі А перемогла всіх суперників з різницею забитих і пропущених 6:2 та команда ФК «Львів» (м.Львів), яка з ДЮСШ «Буковина» (м.Чернівці) зіграла внічию 1:1, а від інших суперників виграла із загальним рахунком 10:2. Надзвичайно цікава та безкомпромісна боротьба на полі тривала протягом всього матчу. Його долю вирішив наш земляк Роман Вакалюк, який на 20-ій хвилині матчу з відстані близько 25 метрів відправив м’яч у ліву від воротаря «дев’ятку». Цей красень гол і приніс очікувану протягом восьми років перемогу нашим юним футболістам.

Потім відбулося урочисте закриття змагань та вручення кубків, медалей, дипломів та цінних подарунків призерам. Кращі гравці по амплуа: голкіпер Юрій Слободянюк (Бердичів), захисник Андрій Каретін (Львів), півзахисник Роман Паселків (Львів), нападник Едуард Корнійчук (Костопіль).

По завершенні турніру вітали переможців та висловили найкращі побажання юним футболістам Секретар Бердичівської міської ради Василь Толочко, виконавчий директор Житомирського обласного відділення Національного олімпійського комітету Віталій Левковський та голова міської організації Партії Регіонів Лариса Фещук, заступник голови тієї ж організації Володимир Левандовський, завідувач відділу сім’ї, молоді та спорту Тетяна Дячук та особисто Леонід Копитко. Він зокрема побажав усім учасникам турніру міцного здоров’я, радувати батьків своїми успіхами, обов’язково в майбутньому грати у професійних командах.

Прикро, але під час турніру довелося почути і неприємну інформацію: виявляється Леонід Степанович вже близько місяця не працює тренером. За його словами, йому запропонували написати заяву на звільнення, тому що не вистачає коштів у бюджеті. До цих пір не вистачало на доплати «чорнобильцям» та дітям війни, на фінансування армії та культури. А тепер вже треба заощаджувати на висококваліфікованих фахівцях, які своєю наполегливою працею залучають молодь до серйозних та корисних занять. Прикро, що можновладці не задумуються над тим у скільки обійдеться боротьба з правопорушеннями, які ростуть серед молоді, котра не знаходить собі корисні захоплення. Отаку владу ми собі обрали.