Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 18:57
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 августа 2011, 15:04

«Фронт Змін» відзначив День Незалежності спільним мітингом демократичних сил Житомирщини

Мітинг опозиційних партій та громадськими організаціями, що створили на Житомирщині Комітет
Понад двісті партійців та прихильників «Фронту Змін» зібрались 24 серпня у Житомирі на площі Корольова на протестний мітинг з нагоди 20-ої річниці Незалежності України.

Мітинг опозиційних партій та громадськими організаціями, що створили на Житомирщині Комітет опору диктатурі, об’єднав майже 1000 однодумців з усієї області. На площу Корольова приїхали делегати з Бердичева та Малина, Коростеня й Новоград-Волинського, Овруча та Чуднова, десятків сіл і селищ області.

Представники «Фронту Змін», «ВО Батьківщина», «ВО Свобода», «ВО Народний Рух України», «Української Платформи», «Удару Віталія Кличка», «За Україну!», «Партії Захисників Вітчизни» та «Реформи і Порядок» висловили свою незгоду з діями влади. «Ми проти війни влади з народом України; проти політичних репресій та гонінь; проти проведенням псевдо-реформ та зростання цін; проти убогих пенсій і зарплат», - заявили учасники мітингу.

«Сьогодні мало бути незалежним - потрібно усвідомлювати перспективу країни. В цьому контексті варто говорити про геополітичні перспективи нашої держави. Наша партія представляє проєвропейські погляди в українській політиці. Відзначаючи двадцяту річницю Незалежності, ми бачимо Україну суверенною в Європейському Союзі з надійною системою колективної безпеки. А відтак, з європейськими стандартами життя в країні, економічного достатку громадян, демократичних свобод та добросусідських відносин з усіма державами», - сказав голова Житомирської обласної організації «Фронт Змін» Геннадій Зубко про своє бачення майбутнього незалежної України.

житомир ньюс
Погода, Новости, загрузка...