Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 19:17
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 августа 2011, 09:39

Житомирський «УДАР» приєднався до Комітету опору диктатурі

За повідомленням прес-служби партії, новостворений Комітет опору диктатурі має намір проводити
Житомирська обласна організація партії «УДАР Віталія Кличка» приєдналася до обласного Комітету опору диктатурі. Підписання угоди про створення в Житомирській області Комітету відбулося 22 серпня.

За повідомленням прес-служби партії, новостворений Комітет опору диктатурі має намір проводити консолідовану роботу, щоб попередити прийняття незаконних та непрозорих рішень на рівні міста Житомира та Житомирської області, які перешкоджають демократичним перетворенням в суспільстві.

При обговоренні майбутньої роботи Комітету Рустам Раупов, голова Житомирської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» зауважив, що «УДАР» приєднується до Комітету за наступних умов: всі рішення приймаються на основі консенсусу; політичні заяви, звернення, резолюції та інші декларації від імені Комітету мають враховувати регіональну специфіку Житомирської області.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...