Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 18:28
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 августа 2011, 09:07

В Житомирі у молочній та мясній продукції знайшли ГМО

Про результати досліджень продукції у лабораторії розповіла Натяля Бондарець - начальник
26 серпня, співробітники ДП "ЖИТОМИРСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" оприлюднили результати досліджень різноманітної продукції на вміст ГМО, яка пропонується споживачам Житомирщини.

Про результати досліджень продукції у лабораторії розповіла Натяля Бондарець - начальник сектора молекулярно-генетичних досліджень ГМО ДП "Житомирстандартметрологія". Зокрема, усі продукти були поділені на 4 категорії - молочні продукти, мясні продукти, металевий та фарфоровий посуд і зошити.

Молочні та мясні продукти перевірялись на вміст ГМО і у всіх представлених зразках ГМО виявили у кількості 0,9 - 5 %. Варто відзначити, що до цього при маркуванні продукції виробники не вказували містить чи не містить вона ГМО, однак відтепер вони повинні за результатами дослідження писати це обовязково.

Також аналізу підлягав посуд закордонного виробництва. В лабораторії намагалися визначити ступінь його шкідливості та небезпеки для організму людини.

20 минут
Погода, Новости, загрузка...