Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 26 серпня 08:01
Анонси
В епіцентрі
Поліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колег
Поліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колег
Поліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колегУ Житомирі привітали кращих пасічників областіВолодимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в УкраїніСвято вареників, квести, катання на човнах – фестиваль «Червоне ЕкоФест» зібрав близько 1,5 тисячі людей
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 августа 2011, 09:07

В Житомирі у молочній та мясній продукції знайшли ГМО

Про результати досліджень продукції у лабораторії розповіла Натяля Бондарець - начальник
26 серпня, співробітники ДП "ЖИТОМИРСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" оприлюднили результати досліджень різноманітної продукції на вміст ГМО, яка пропонується споживачам Житомирщини.

Про результати досліджень продукції у лабораторії розповіла Натяля Бондарець - начальник сектора молекулярно-генетичних досліджень ГМО ДП "Житомирстандартметрологія". Зокрема, усі продукти були поділені на 4 категорії - молочні продукти, мясні продукти, металевий та фарфоровий посуд і зошити.

Молочні та мясні продукти перевірялись на вміст ГМО і у всіх представлених зразках ГМО виявили у кількості 0,9 - 5 %. Варто відзначити, що до цього при маркуванні продукції виробники не вказували містить чи не містить вона ГМО, однак відтепер вони повинні за результатами дослідження писати це обовязково.

Також аналізу підлягав посуд закордонного виробництва. В лабораторії намагалися визначити ступінь його шкідливості та небезпеки для організму людини.

20 минут
Погода, Новости, загрузка...