Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 18:23
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 августа 2011, 08:52

Президент урочисто відкрив дорожню розв’язку поблизу Житомира

"Це невеличке свято, яке дасть можливість в майбутньому показати обличчя нашої країни, а
Дороги - обличчя України. І напередодні Євро-2012 головне - не впасти обличчям у бруд. Президент Віктор Янукович особисто відкрив дорожню розв’язку поблизу Житомира.

"Це невеличке свято, яке дасть можливість в майбутньому показати обличчя нашої країни, а це означає - обличчя кожного з нас", - каже Президент України Віктор Янукович.

Щоправда українське обличчя марафетили турецькі шляхобудівці. "Укравтодор" ще у 2008 році уклав угоду на спорудження розв’язки із заморськими дорожниками. Українцям дісталася здебільшого - "чорна робота".

А поза камерою розповідають: мовляв, дехто заробітної платні не бачив ще з червня, та й вона невелика - в середньому на руки українці отримували півтори тисячі гривень. У той час як турецькі працівники - біля 300 євро на місяць. В "Укравтодорі" пояснюють - про затримки виплат не знають узагалі, а українці ж тут не стільки працювали, скільки досвід заморський переймали.

"780 чоловік працювало наших людей, це і дає нам можливість залучити закордонний досвід в Україну, якість і технології. Вчасно всі оплачуються, вчасно", - каже голова "Укравтодору" Володимир Демішкан.

Розв'язка під Житомиром - перша ластівка. До кінця року буде відкрито рух на більш ніж півтори тисячі кілометрів українських шляхів, обіцяють в уряді.

"У нас ще великої обсяг роботи - стан дорогі від Житомира до Києва, м'яко кажучи, не витримує критики. За 12 рік буде зроблена велика реформа – державних доріг залишиться близько 70 тисяч, а доріг обл. призначення - 100 тисяч", - каже віце-прем’єр-міністр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

З них 2000 кілометрів - зведуть і відремонтують наступного року. Грошей для таких наполеонівських планів наразі немає, визнають у Кабміні. Проте - їх обіцяють знайти у спецфонді бюджету. Уряд боротиметься з вибоїнами на дорогах коштами від акцизу на пальне. Це, підрахували у Кабінеті міністрів - близько 4 мільярдів доларів щорічно. Левова частка - піде на автошляхи.

24tv.ua
Погода, Новости, загрузка...