Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 05 липня 00:53
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
У Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станціяВіталій Бунечко взяв участь у представленні нового керівника ГУНП у Житомирській областіВиїзний брифінг Ірини Микичак щодо подальшого впровадження медичної реформи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 сентября 2011, 08:57

В Коростишеві не допускають до роботи головного лікаря

Як писав Житомир-онлайн Радомишльський суд поновив на роботі головного лікаря Коростишівсько
В Коростишеві не допускають до роботи головного лікаря
Як стало відомо Житомир-онлайн, в Коростишеві за 10 робочих днів так і не було виконано рішення Радомишльського районного суду про поновлення на роботі головного лікаря місцевої лікарні Сергія Бондарчука. Виконуюча обов’язки в п’ятницю не віддала документа та пішла з роботи з печаткою.

Як писав Житомир-онлайн Радомишльський суд поновив на роботі головного лікаря Коростишівсько районної лікарні Сергія Бондарчука. Він був звільнений в травні цього року розпорядженням голови районної ради після ухвалення відповідного рішення депутатами. Згідно з рішенням суду пан Бондарчук має зайняти свою посаду вже у реорганізованому медичному закладі, проте районна рада, проігнорувавши висновок Феміди написала розпорядження про поновлення на посаді, що була до реорганізації. Виконавча служба також намагалось «проволинити» 7 днів, не дивлячись на те, що подібні рішення суду є до негайного виконання.

1 вересня Сергій Бондарчук повернувся на роботу, проте виконуюча обов’язки головного лікаря після телефонної консультації з райдержадміністрацією вирішила не пускати його до власного кабінету. В результаті Сергій ,Бондарчук змушений був викликати міліцію, а жінка залишила лікарню прихопивши з собою печатку.

Таким чином епопея з поверненням на роботу головного лікаря Коростишівської лікарні, який чимось насолив тодішньому голові РДА, а зараз заступнику губернатора Олександру Никитюку, триває вже 10 днів.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...