Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 11 листопада 22:45
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 сентября 2011, 08:41

Житомир: «Свобода» каже, що обласна влада від диявола

Комісію облради, яка вивчала питання передачі згаданого храму Московській церкві,
Житомир: «Свобода» каже, що обласна влада від диявола
На останній сесії Житомирської обласної ради, на якій розглядалося питання передачі Хресто-Воздвиженської церкви у Житомир, де нині функціонує Музей природи, громаді УПЦ Московського патріархату.

Комісію облради, яка вивчала питання передачі згаданого храму Московській церкві, очолив комуніст Острожинський, відповідальний за ідеологію в обкомі КПСС брежнівських часів, кажуть у «Свободі».

У партії переконують, що саме ця партія винна за нищення тисяч українських святинь, розстріл десятків тисяч священиків, підрив Успенського Собору Києво-Печерської Лаври та перетворення житомирського Свято-Преображенського Собору у катівню НКВД.

Тепер ці ж люди на чолі з очільником обласної Партії регіонів комсомольцем Рижуком всупереч Конституції віддають українські храми закордонній церкві.

«Обласна рада – це театр, де головним режисером виступає регіонал Рижук. Є вислів, що будь-яка влада від Бога. Але ця влада явно від диявола, яка йде всупереч об’єднавчим процесам Української церкви і свідомо розпалює міжконфесійну війну», - прокоментував ситуацію Сидір Кізін.

Напередодні, 7 вересня, відбувся круглий стіл на тему «Релігійний мир у Житомирі», після завершення якого представники трьох релігійних громад міста і 20 громадських організацій підписали резолюцію у якій запропонували обласній раді відкласти будь-які прийняття рішень про передачу приміщення колишньої Хресто-Воздвиженської церкви та інших культових споруд до вирішення питання про утворення Єдиної помісної православної церкви в Україні.

Голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Сидір Кізін назвав цю подію історичною, бо вона заклала фундамент для духовної єдності України.

cityukraine.info
Погода, Новости, загрузка...