Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 11:23
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 сентября 2011, 08:41

Житомир: «Свобода» каже, що обласна влада від диявола

Комісію облради, яка вивчала питання передачі згаданого храму Московській церкві,
Житомир: «Свобода» каже, що обласна влада від диявола
На останній сесії Житомирської обласної ради, на якій розглядалося питання передачі Хресто-Воздвиженської церкви у Житомир, де нині функціонує Музей природи, громаді УПЦ Московського патріархату.

Комісію облради, яка вивчала питання передачі згаданого храму Московській церкві, очолив комуніст Острожинський, відповідальний за ідеологію в обкомі КПСС брежнівських часів, кажуть у «Свободі».

У партії переконують, що саме ця партія винна за нищення тисяч українських святинь, розстріл десятків тисяч священиків, підрив Успенського Собору Києво-Печерської Лаври та перетворення житомирського Свято-Преображенського Собору у катівню НКВД.

Тепер ці ж люди на чолі з очільником обласної Партії регіонів комсомольцем Рижуком всупереч Конституції віддають українські храми закордонній церкві.

«Обласна рада – це театр, де головним режисером виступає регіонал Рижук. Є вислів, що будь-яка влада від Бога. Але ця влада явно від диявола, яка йде всупереч об’єднавчим процесам Української церкви і свідомо розпалює міжконфесійну війну», - прокоментував ситуацію Сидір Кізін.

Напередодні, 7 вересня, відбувся круглий стіл на тему «Релігійний мир у Житомирі», після завершення якого представники трьох релігійних громад міста і 20 громадських організацій підписали резолюцію у якій запропонували обласній раді відкласти будь-які прийняття рішень про передачу приміщення колишньої Хресто-Воздвиженської церкви та інших культових споруд до вирішення питання про утворення Єдиної помісної православної церкви в Україні.

Голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Сидір Кізін назвав цю подію історичною, бо вона заклала фундамент для духовної єдності України.

cityukraine.info
Погода, Новости, загрузка...