Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 12 листопада 07:28
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 сентября 2011, 09:17

В Житомирі планують відремонтувати ресторан "Смоленськ"

Крім того, губернатор оприлюднив плани приведення до ладу приміщень кінотеатрів «Космос» і
В Житомирі планують відремонтувати ресторан "Смоленськ"
У обласної влади знову з’явилися плани щодо приміщення колишнього ресторану «Смоленськ» в обласному центрі. Голова облдержадміністрації Сергій Рижук на останній сесії облради говорив про можливість повернути будівлю до комунальної власності з перспективою створити в колишньому ресторані центр «для культурного відпочинку молоді»:«У нас сьогодні достатньо перевиконується бюджет, щоб ми з вільних залишків могли уже повертати комунальну власність, яку згубили. І назад до комунальної власності ми обов’язково будемо викуповувати колишній ресторан «Смоленськ», і там буде центр, де будуть наші діти, молоді люди розважатися не в ресторані, а в культурному центрі».

Крім того, губернатор оприлюднив плани приведення до ладу приміщень кінотеатрів «Космос» і «Жовтень» - у найближчій перспективі:«Нам уже завізовано і виділяється з державного бюджету 82 мільйони гривень на добудову, реконструкцію і будівництво самих необхідних соціальних об’єктів. Ми визначили уже і підписали з Володимиром Дебоєм відповідні документи стосовно того, щоб сім мільйонів виділити на кінотеатр «Космос» у дванадцятому році і зробити його, і сім мільйонів – на кінотеатр «Жовтень» – повідомив голова облдержадміністрації.

1.zt.ua
Погода, Новости, загрузка...