Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 11:05
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 сентября 2011, 09:17

В Житомирі планують відремонтувати ресторан "Смоленськ"

Крім того, губернатор оприлюднив плани приведення до ладу приміщень кінотеатрів «Космос» і
В Житомирі планують відремонтувати ресторан "Смоленськ"
У обласної влади знову з’явилися плани щодо приміщення колишнього ресторану «Смоленськ» в обласному центрі. Голова облдержадміністрації Сергій Рижук на останній сесії облради говорив про можливість повернути будівлю до комунальної власності з перспективою створити в колишньому ресторані центр «для культурного відпочинку молоді»:«У нас сьогодні достатньо перевиконується бюджет, щоб ми з вільних залишків могли уже повертати комунальну власність, яку згубили. І назад до комунальної власності ми обов’язково будемо викуповувати колишній ресторан «Смоленськ», і там буде центр, де будуть наші діти, молоді люди розважатися не в ресторані, а в культурному центрі».

Крім того, губернатор оприлюднив плани приведення до ладу приміщень кінотеатрів «Космос» і «Жовтень» - у найближчій перспективі:«Нам уже завізовано і виділяється з державного бюджету 82 мільйони гривень на добудову, реконструкцію і будівництво самих необхідних соціальних об’єктів. Ми визначили уже і підписали з Володимиром Дебоєм відповідні документи стосовно того, щоб сім мільйонів виділити на кінотеатр «Космос» у дванадцятому році і зробити його, і сім мільйонів – на кінотеатр «Жовтень» – повідомив голова облдержадміністрації.

1.zt.ua
Погода, Новости, загрузка...