Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 29 січня 21:10
Анонси
В епіцентрі
В губернатора Житомирщини - новий заступник
В губернатора Житомирщини - новий заступник
В губернатора Житомирщини - новий заступникВіталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштину
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 сентября 2011, 09:51

Житомирська обласна федерація футболу напише листи меру, прокуратурі і депутатам ВР

Головна мета зборів- визначити кандидатів для нагородження з нагоди 20-річної роботи ФФУ
Житомирська обласна федерація футболу напише листи меру, прокуратурі і депутатам ВР
Як повідомляє власний кореспондент Рупор Житомира, в понеділок, 12 вересня, в житомирському будинку офіцерів відбулось розширене засідання виконавчого комітету Житомирської обласної федерації футболу, на якому було присутні 17 членів виконкому.

Головна мета зборів- визначити кандидатів для нагородження з нагоди 20-річної роботи ФФУ. Перед цим обласна федерація розіслала листи на районні і міські осередки з проханням назвати достойних кандидатів і провела голосування в житомирських ЗМІ. На основі отриманих результатів були сформовані списки на нагородження. Їх відправлять для затвердження в ФФУ і в житомирську ОДА. Самі ж нагороди мають вручатись 1 грудня в Києві.

Варто зазначити, що обласна федерація вирішила номінувати орденом за заслуги Заю Зедовича Авдиша. Якщо цю кандидатуру одобрять в ФФУ, Зая Зедович отримає орден з рук Президента України Віктора Януковича.

Також на засіданні виконкому було вирішено направити звернення до міської ради про відведення землі за адресою Островського, 3, для будівництва стадіону. Це має бути копія стадіону Баннікова в Києві. Фінансувати проект має ФФУ

Виконком також розглянув питання щодо проведення дитячого турніру “Шкіряний м'яч”. Було вирішено направити звернення до депутатів ВР і уряду з прохання вплинути на обласних чиновників, які не виконують державні ж програми щодо розвитку спорту і футболу і не проводять цей турнір вже більше п'яти років.

На прохання голови Житомирської міської федерації футболу В. Ткача, було вирішено направити звернення в прокуратуру щодо законності асфальтування стадіону Електровимірювача.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...