Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 14 серпня 17:50
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходівУ Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

7 мая 2015, 22:14

Стан виплати заробітної плати на 1 квітня 2015 рокуСума заборгованості із виплати заробітної плати на Житомирщині упродовж поточного року зменшилася у порівнянні з початком року на 2,0 млн.грн., або на 15,4%, і на 1 квітня 2015р. склала 10,8 млн.грн. При цьому обсяг невиплаченої заробітної плати становив 1,6% фонду оплати праці, нарахованого за березень п.р. Частка області в сумі заборгованості регіонів України (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м.Севастополя), як і раніше, залишається незначною (менше 1%).

Переважну більшість невиплачених коштів, а саме 8,2 млн.грн., зосереджено на промислових підприємствах. Серед регіонів області найбільшим боржником по зарплаті є місто Житомир із сумою заборгованості 3,6 млн.грн.

На економічно активні підприємства припало близько половини (48,9%) загального обсягу заборгованості, або 5,3 млн.грн., ще 45,8%, або 4,9 млн.грн. – на суб’єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Решту коштів (0,6 млн.грн.) не виплатили своїм працівникам підприємства, які призупинили діяльність у 2012-2014 роках.
Погода, Новости, загрузка...