Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 21 січня 07:56
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 июня 2015, 14:51

У парламенті мають бути 75 депутатів

У парламенті мають бути 75 депутатів

«Проведення місцевих виборів без децентралізації не має ніякого значення, тому що місцеві ради опиняються в заручниках у центральної влади», - сказав Борис Колесніков під час засідання засідання Опозиційного уряду.

На його переконання, Україна зобов'язана відмовитися від практики написання Основного закону під діючу владу.

«Якщо Конституцію, як це відбувається в останні 20 років, писати під чинного главу держави, то ніякої Конституції не буде взагалі. Для того, щоб Україна швидко досягла успіху, необхідно взяти світовий досвід, ліквідувати всі міністерства, прийняти закон про спеціальний статус, створити кілька агентств - соціальне, військове, безпеки, закордонних справ і прийняти нову Конституцію. У парламенті мають бути 75 депутатів. Повинні бути обрані 35 сенаторів – по одному від мільйона виборців. Необхідно абсолютно все максимально спростити. Якщо ж влада на це не піде, країну чекає політичний і економічний дефолт», - підсумував Борис Колесніков.

Нагадаємо, у вівторок у Києві відбулось чергове засідання Опозиційного уряду на чолі з Борисом Колесніковим. Головне на порядку денному - питання відтворення індустріального потенціалу країни, розвитку реального сектора економіки, а також проблеми екології.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...