Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 21 січня 07:31
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 июля 2015, 22:58

Ілля Смичок про діяльність фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді

Законодавчі ініціативи, а також уміння довести ці ініціативи до логічного завершення (прийнятого закону) – це, так би мовити, лакмусовий папірець ефективності діяльності політичної сили у стінах Верховної Ради України.

Здобутками законотворчої діяльності депутатів Радикальної партії Олега Ляшка поділився керівник Житомирської обласної організації РПЛ Ілля Смичок.

Так, протягом другої сесії VІІІ скликання народними депутатами України – членами депутатської фракції Олега Ляшка з ініційованих майже 400 законопроектів, Верховною Радою України було прийнято 54 законодавчих ініціатив, з них: 32 проекти законів та 22 проекти постанов, які набули чинності та стали діючими нормативно-правовими актами. Зокрема, це закон якими передбачено заборону вивозу необробленого лісу-кругляку, закон про скасування обов’язковості касових апаратів для приватних підприємців з доходом до 1 млн гривень на рік, закон про реструктуризацію валютних кредитів, а також надважливий закон РПЛ про автоматичне нарахування субсидій, який дозволяє спростити отримання субсидії найбільш уразливим категоріям громадян – пенсіонерам та інвалідам.

Ілля Смичок про діяльність фракції Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді

«Багато з цих законопроектів прийнято з ініціативи або за пропозиціями громадян, які звертаються до представників радикальної партії на місцях. Зрозуміло, що не всі звернення трансформуються в законодавчу ініціативу. Проте, нашим депутатам надзвичайно важливо чути пропозиції громадян, профільних організацій і спільнот. Тому - звертайтесь, пропонуйте і долучайтесь до творення нових законопроектів. Адже, Радикальна партія Олега Ляшка працює з людьми і для людей!», – коментуючи законотворчу діяльність Радикальної партії в парламенті, зазначив керівник Житомирської обласної організації РПЛ Ілля Смичок.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...