Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 17 вересня 03:20
Анонси
В епіцентрі
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колегУ Житомирі привітали кращих пасічників областіВолодимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 августа 2015, 19:08

Житомирський Опозиційний блок зробив заяву щодо розгрому своїх агітаційних наметів «За мир і розвиток!»

Розгром агітаційних наметів «Опозиційного блоку» у Житомирі - свідоме порушення Конституції України, базових принципів європейської демократії 25 серпня у місті Житомирі відбулась подія, яка ще раз довела, що українське суспільство стоїть перед прямою загрозою внутрішнього розколу.
Житомирський Опозиційний блок зробив заяву щодо розгрому своїх агітаційних наметів «За мир і розвиток!»
Сьогодні, як ніколи раніше, масового порушується право людини вільно висловлювати свою громадську та політичну позицію, і ніхто не може почуватися захищеним від проявів правового свавілля, хаосу та беззаконня.

Так звані «активісти» у камуфляжах демонстративно та цинічно розгромили намети, у яких роздавалася друкована продукція та проводився збір підписів проти війни у рамках ініційованої «Опозиційним блоком» мирної акції «За мир і розвиток!».

Сам факт проведення акції, місце розташування наметів були зарання узгоджені з міською владо, про що свідчать офіційні документи (Яким чином вони потрапили до соціальних мереж – окреме питання до влади Житомира). Тому «Опозиційний блок» звернувся до правоохоронних органів з вимогою дати правову оцінку діям так званих «активістів».

Засуджуючи дії людей, які влаштували у центрі міста показове погромище, ображали та залякували простих жителів області – переважно літніх людей, жінок, які агітували житомирян приєднатися до збору підписів за припинення війни, наша політична сила особливо акцентує на факті не просто присутності, а й підтримки таких дій одним із народних депутатів України. Коли народний обранець від провладної політичної сили, настільки зухвало нехтує елементарними правовими нормами, порушує принципи свободи і демократії що публічно підтримує людей, котрі формою спілкування з політичними опонентами обрали кулаки, бити, ножі, а підписи простих житомирян, які вільно і щиро висловили своє бажання жити в мирній країні, розривають і кидають у сміттєві баки.

«Опозиційний блок» Житомирщини засуджує такі методи політичної боротьби, такий спосіб ствердження своєї громадської позиції і звертається до усіх жителів області з проханням не піддаватися страху і провокаціям. Адже якщо ми мовчатимемо, то нехтування громадськими свободами і

правами стане нормою для діючої влади її «захисників», для яких роль «громадського активіста» стає професією. Ситуацію в країні потрібно міняти, бо падіння у безодню злидарства, війни і безнадії стане незворотнім.

Прес-служба Житомирської обласної організації
ПП «Опозиційний блок»
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...