Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 21 січня 07:32
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 сентября 2015, 13:08

У Житомирі Опозиційний блок визначився з кандидатом у мери

Наталія Леонченко, депутат Житомирської міської ради, екс-секретар міської ради. Саме її кандидатуру було висунуто на посаду Житомирського міського голови на зборах територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок», яка відбулась у Житомирі сьогодні.

У Житомирі Опозиційний блок визначився з кандидатом у мери
Лідер обласного осередку Опозиційного блоку Юрій Павленко розповів, що Наталія Петрівна за кілька місяців перебування на посаді заступника голови обласної організації вже зарекомендувала себе, як успішний організатор, має авторитет у місті, про що свідчить і той факт, що у міську раду пройшла по мажоритарному окрузі, ніколи не міняли своїх ні політичних, ні моральних принципів, є порядною людиною і професіоналом високого рівня.

Сама ж Наталія Леонченко зізналась, що не одразу прийняла таку пропозицію, бо до усіх рішень, які стосуються політичної чи громадської діяльності, завжди ставилася дуже серйозно. Головним аргументом на користь прийняття пропозиції стати кандидатом на посаду міського голови від Опозиційного блоку стало те, що іншого варіанту змінити катастрофічну ситуацію у місті Житомирі, в області і у країні у цілому, ніж бути реальною опозицією до діючої влади, сьогодні нема. А політична партія «Опозиційний блок», на переконання Наталії Леонченко, сьогодні вже засвідчила, що вона є єдиною і реальною опозицією до влади, яка не лише критикує її, а й пропонує конкретні програми виходу із кризи, не заграє з владою і готова взяти відповідальність за ситуацію в країні на себе.

Наталія Леонченко закликала однопартійців працювати єдиною дружною командою, бо тільки так можна досягти бажаного результату, тільки так можна реалізувати своє бажання змінити ситуацію в країні, захистити людей від соціальної катастрофи, яку спричинила нинішня влада.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...