Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 26 лютого 05:06
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 октября 2015, 12:04

Радикали - роботодавцям Житомирщини: підтримуйте ветеранів АТО разом із нами

В четвер, 22 жовтня в Житомирі, в міському штабі Радикальної партії відбулась зустріч кандидатів до міськради із ветеранами АТО, співробітниками ТОВ ТК «Полісся Продукт».

Темою зустрічі було офіційне оголошення наказу генерального директора «Полісся продукт» Олександра Раковича про доплату до заробітної плати співробітникам підприємства Олександру Корнієцькому та Андрію Савицьому. Хлопці були мобілізовані до лав ЗСУ, працюючи на цьому підприємстві. Вони відслужили в зоні АТО, поки працювали – їм нараховувалась зарплата. Їх робочі місця було збережено, тож демобілізувавшись вони повернулись до роботи. А тепер їх заробітна плата буде вищою на 500 грн.

Із хлопцями в штабі спілкувались Віктор Потоцький – заступник генерального директора ТОВ ТК «Полісся продукт», та Юрій Опанюк – офіцер в/ч А1182, теж ветеран АТО.

Віктор Потоцький привітав Олександра Корнієцького та Андрія Савицького із підвищенням зарплатні, та повідомив, що «Полісся продукт» завжди чітко дотримувалось соціальних гарантій, які встановлені на підприємстві для працівників, мобілізованих у 2014-2015 роках, і наголосив, що такої позиції, як роботодавці, вони дотримуватимуться і надалі.

Спілкування проходило у дружній, невимушеній атмосфері. Віктор Потоцький, полковник ВДВ у відставці, бувший «афганець», згадував разом із хлопцями цікаві історії із солдатського життя.

В свою чергу Юрій Опанюк повідомив хлопцям, що може допомогти їм в отриманні всіх пільг, які гарантовані державою учасникам бойових дій на Сході України.

«Я є учасником міжнародної організації «Українська Гельсінкська спілка». Ми опікуємося саме такими проблемами, адже, як відомо, пільги отримати в нашій державі непросто, навіть гарантовані. Але нам це вдається, ми вже багатьом допомогли, зокрема військовослужбовцям із 95-ї бригади, допоможемо, в разі необхідності і вам», - сказав кандидат. Юрій Опанюк вручив хлопцям брошури із покроковою інструкцією по отриманню пільг, надруковані Спілкою, та обмінявся із ветеранами АТО контактами.

Радикали - роботодавцям Житомирщини: підтримуйте ветеранів АТО разом із нами

Радикали - роботодавцям Житомирщини: підтримуйте ветеранів АТО разом із нами

Радикали - роботодавцям Житомирщини: підтримуйте ветеранів АТО разом із нами

«Ви маєте право на отримання 5-ти земельних ділянок, щорічну матеріальну допомогу від державних установ, додаткову двотижневу оплачувану відпустку на підприємстві», - розповів Опанюк.

«І цю відпустку, до речі, ви можете брати тоді, коли необхідно вам»,- підкреслив Потоцький. Також, він розповів, що наразі у підприємства є шестеро мобілізованих, четверо із яких служать в АТО.

«Усім їм ми продовжуємо нараховувати на картку середню заробітну плату, їх робочі місця, звичайно, залишаться за ними», - розповів кандидат.

Наостанок кандидати від Радикальної партії звернулись до усіх роботодавців Житомирщини із закликом підтримати їх ініціативу, дотримуватись законодавства Україні, і не тільки офіційними пільгами, а і всіляко підтримувати учасників АТО, людей, які боронили нашу незалежність на Сході країни.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...