Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 26 лютого 04:52
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 ноября 2015, 23:41

Програма з енергоефективності на Житомирщині: видано 2737 кредитів

З настанням опалювального сезону все більше людей проводить утеплення своїх домівок та заміну газових котлів. У зв’язку з високою вартістю таких матеріалів та устаткування держава допомагає населенню за рахунок програми з енергоефективності.

Населенню пропонується взяти кредит у банку та отримати відшкодування 20 % суми кредиту на заміну газових котлів, 30 % – на енергоефективне обладнання та матеріали для індивідуальних власників та 40 % – для ОСББ, а також 70 % відшкодування тіла кредиту для отримувачів субсидій.

Станом на 1 листопада 2015 року в Житомирській області банки видали 2737 кредитів за державною програмою з енергоефективності на загальну суму 45 422,0 тис. грн.

Зокрема, АТ «Ощадбанк» видано 2379 кредитів на суму 38687,0 тис. грн, із них 509 кредитів на котли та 1867 кредитів на енергоефективне обладнання та матеріали для населення, 3 кредити для ОСББ. ВАТ «Укргазбанк» надало населенню 341 кредит, з яких 22 кредити на котли. АТ «Укрексімбанк» – 17 кредитів на суму 527,0 тис. грн.

За детальною інформацією звертайтеся до банків-учасників програми: АТ «Ощадбанк», ВАТ «Укргазбанк» та АТ «Укрексімбанк».
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...