Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 01 квітня 10:28
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб Житомирщини
Віра Рогова зустрілася з керівниками місцевих центрів соціальних служб ЖитомирщиниВіра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 апреля 2016, 15:41

Юрій Бойко житомирським журналістам: Тільки перевибори українського парламенту дозволять вийти з масштабної соціально-економічної та політичної кризи

Наприкінці минулого тижня у Києві журналісти з Житомира та Коростеня зустрілися з народними депутатами від Опозиційного блоку – Юрієм Бойком, Наталею Королевською, Юрієм Павленком, а також головою обласного осередку блоку на Луганщині Сергієм Дунаєвим і керівником фракції Опозиційного блоку у Житомирській обласній раді Анатолієм Мелашенком. Представників мас-медіа цікавили думки політиків щодо виходу із кризи, в якій опинилася наша держава, питання захисту прав чорнобильців, вирішення проблеми нелегального видобутку бурштину на півночі Житомирщини, перспективи будівництва нового приміщення обласного онкодиспансеру тощо.
Юрій Бойко житомирським журналістам: Тільки перевибори українського парламенту дозволять вийти з масштабної соціально-економічної та політичної кризи
На думку народного депутата України, Голови парламентської фракції Опозиційного блоку Юрія Бойка, нинішню кризу створили коаліція і уряд своєю півторарічною роботою окремо від країни. «Країна бідніла, люди бідніли. Парламент приймав закони, які потрібні були тільки фракціям, а не людям. Уряд жив на зовнішні позики й економікою не займався. Потім вони зрозуміли, що доведеться відповідати, і стали розбігатися з правлячої коаліції» - заявив він.
Відповідаючи на запитання про способи досягнення миру, політик, зокрема, зазначив, що Опозиційним блоком давно внесені в парламент законопроекти, спрямовані на виконання Мінських угод. За його словами, саме результатом Мінських домовленостей стало припинення активних бойових дій на сході. Однак тепер ситуація увійшла в стадію замороженого конфлікту, і вже потрібно почати виконувати політичну частину Мінських угод.

Але, за його словами, при діючому парламенті здійснити це буде досить проблематично. «Неможливо вийти з політичної кризи, не переобравши парламент. Ця коаліція не користується довірою людей. При 7% довіри неможливо зробити ніякі реформи, складно проводити економічну політику і приймати закони для примирення. Тому ми переконані, що країну чекають позачергові парламентські вибори, нова коаліція і новий уряд. В іншому випадку Україні не вдасться подолати кризу», - додав політик.

Говорячи про економічну ситуацію, народний депутат наголосив на першочергових заходах щодо подолання кризи. «Є кілька швидких кроків для підняття економіки. Перше - це кредитна політика, коли доступні кредити повинні йти у виробництво. Друге - це сталість у податковому та митному законодавстві. Третє - це професійна робота і лобіювання в здоровому сенсі державою своєї продукції на зовнішніх ринках. У нас експорт впав навіть в Африку, Азію і Євросоюз. Також нам необхідна секторальна підтримка промисловості», - сказав Юрій Бойко.

«Сьогодні ж, коли не працює економіка, знецінюється національна валюта, страждають найменш захищені верстви населення. Тому для нас пріоритетом є прийняття закону про індексацію зарплат і пенсій. Це дасть можливість хоч якось прожити людям», - резюмував лідер опозиційної фракції.

Журналісти також розповіли Юрію Бойку про проблему, яка вкрай гостро стоїть в Житомирі, але не вирішується ось уже кілька років - це будівництво онкодиспансеру. Голова парламентської фракції пообіцяв зробити все можливе, щоб порушити це питання з депутатської трибуни і допомогти у його вирішенні. Акцентували журналісти увагу учасників зустрічі і на інших болючих для регіону питаннях – повернення пільг чорнобильцям, проблеми незаконного видобутку бурштину та несанкціонованого вивезення деревини, у тому числі з зони радіаційного забруднення, розповідали про те, наскільки непосильною ношею для більшості жителів області є нинішні тарифи на послуги ЖКГ. По кожному питанню отримували аргументовану відповідь з пропозиціями, які надає Опозиційний блок для вирішення проблем.
Юрій Бойко житомирським журналістам: Тільки перевибори українського парламенту дозволять вийти з масштабної соціально-економічної та політичної кризи

Голова Житомирської обласної організації Опозиційного блоку Юрій Павленко розповів, що в рамках виконання Меморандуму про співпрацю між Житомирською і Луганською обласними організаціями Опозиційного блоку, який передбачає сприяння у вирішенні ключових економічних питань, планує 5 по 7 квітня відвідати Луганську область. «Разом з групою фахівців будемо намагатися допомогти сім'ям з дітьми, які постраждали в результаті військових дій. Ми також будемо працювати над удосконаленням законодавчої бази, яка стосується питань захисту дітей. Вже зараз ми розробляємо відразу два пілотних проекти з підготовки такої бази - один в Житомирській, другий - паралельно в Луганській області», - сказав політик.

Підводячи підсумки зустрічі, Юрій Павленко зазначив, що питання подолання кризи та відновлення довіри до влади залишається одним із головних пріоритетів для сучасної України: «Опозиційний блок вимагає дострокових парламентських виборів, оскільки це єдиний демократичний інструмент відновлення довіри до влади. Верховна Рада сьогодні паралізована, дискредитована і професійно неспроможна вирішувати кричущі соціально-політичні проблеми у державі»..
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...