Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 27 січня 08:59
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 апреля 2016, 11:25

Юрій Павленко: «Країна повинна перейти від порожнього популізму до ефективних кроків по відновленню базових галузей промисловості»

На цьому народний депутат України, голова Житомирської обласної організації Опозиційного блоку Юрій Павленко наголосив під час зустрічі з колективом   підприємства ТОВ ВО «ТЕХНА» у Новограді-Волинському.

«Країна повинна перейти від порожнього популізму до ефективних кроків по відновленню і реструктуризації базових галузей промисловості. Держава має не на словах обіцяти золоті гори, а на ділі стимулювати розвиток виробництв з високим ступенем переробки сировини і сучасними технологіями.
Юрій Павленко: «Країна повинна перейти від порожнього популізму до ефективних кроків по відновленню базових галузей промисловості»
Навіщо нам продавати за кордон металеві болванки, якщо наші слюсарі та інженери можуть зробити з неї конкретну деталь, яку можна продати в десять разів дорожче? І досвід вашого підприємства прямий тому доказ», - зауважив нардеп.

«Нинішня влада довела вітчизняну промисловість до катастрофічного стану. У 2014-2015 роках промислове виробництво в Україні обвалилося на 22%, це практично на чверть. Майже чверть українських заводів і фабрик зупинилися. За перший місяць нинішнього року Україна продала за кордон на третину менше товарів, ніж у січні попереднього. Причина цього - непрофесіоналізм влади. У неї немає не тільки конкретних програм з підтримки товаровиробників, але навіть стратегії - куди, що і як продавати», - наголосив Юрій Павленко.

Загальна ситуація у країні пришвидшує негативні тенденції в окремих областях. Зокрема, на Житомирщині реальна зарплата за підсумками минулого року впала на чверть, а загальна сума боргу по виплаті зросла до 9 мільйонів гривень. І це при тому, що на одне вакантне місце в області претендує в середньому 13 офіційних безробітних.

«За останні роки значно погіршилася ситуація у промисловій сфері Житомирщини. Експорт нашої продукції за кордон впав практично на третину. Показово, що у перший місяць року навіть у такій прибутковій для Житомирщини сфері, як розробка кар'єрів та добувна промисловість, випуск продукції скоротився більш як у півтора рази. І все це не може не впливати на загальний рівень життя жителів Житомирщини, адже без економічного зростання не можливе зростання соціальних стандартів», - наголосив Юрій Павленко.

На запитання працівників підприємства стосовно того, яким політик бачить шлях виході із масштабної економічної кризи в державі, нардеп повідомив, що Опозиційний блок розробив професійний антикризовий план з 10 кроків, один з ключових пунктів якого є відродження промисловості і створення робочих місць в Україні.

Це - професійні пропозиції, як поновити роботу фабрик і заводів, забезпечити людям роботу, гідну зарплату і повернути впевненість у завтрашньому дні.
«Нам треба зупинити колапс економіки і відродити промисловість. Адже тільки працюючі підприємства дадуть людям робочі місця. Коли заводи не працюють - не наповнюються бюджети, немає надходжень до Пенсійного фонду, люди не отримують зарплату, а країна нічого не продає за кордон. Торгова марка «Зроби в Україні» повинна знову стати символом якості, а наші громадяни повинні отримувати якісні товари та продукти прямо від виробника», - резюмував Юрій Павленко.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...