Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 27 січня 08:00
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 апреля 2016, 12:28

«Реальні зміни в країні відбудуться тільки після дострокових парламентських виборів», - Юрій Павленко

Країна чекає змін на краще і не має наміру прощати некомпетентність і корупцію.

У четвер, 14 квітня, з порушенням регламенту пакетом проголосували за відставку Арсенія Яценюка та призначення прем’єром Володимира Гройсмана.
«Реальні зміни в країні відбудуться тільки після дострокових парламентських виборів», - Юрій Павленко
За цей пакет віддали голоси тільки 206 депутатів від Блоку Петра Порошенка і «Народного фронту», але його підтримали групи «Відродження» та «Воля народу» (усього – 257 голосів).

Опозиційний блок – єдина фракція в парламенті, яка голосувала проти нового Кабміну.

У свою чергу, єдиною фракцією у парламенті, яка віддала усі свої голоси за створення нового уряду і таким чином зрадила українському народу, стала фракція «Відродження». Група «Відродження» у повному складі (а це 23 депутати) проголосувала за постанову про відставку Яценюка і призначення Гройсмана прем'єром.

«Відставка уряду Яценюка прийнята, а коаліція визнала роботу Кабміну Яценюка задовільною. Таким чином, влада задовольнила своїх західних спонсорів з Брюсселя і Вашингтона. Але чи задоволені роботою влади українці, зокрема, жителі Житомирщини, реальна зарплата яких за підсумками минулого року впала на чверть, чиїх зарплат і пенсій не вистачає навіть на їжу, не кажучи вже про ліки та оплату комунальних тарифів, коли закриваються підприємства, не витримавши такого податкового навантаження, а безробіття у деяких районах сягає граничної межі (прим. – у Ємільчинському районі за даними районного центру зайнятості на одне вільне робоче місце претендують 770 осіб)», – зазначив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації Опозиційного блоку Юрій Павленко, коментуючи на прохання житомирських журналістів ситуацію в українському парламенті.

На думку політика, Кабмін Гройсмана – прямий спадкоємець уряду Яценюка, і саме тому він не зможе вирішити жодних проблем. При такому новому старому Кабміні не буде ні реформ, ні виведення країни з кризи. Більше того, такий уряд не зможе врятувати країну, а скоріше країну потрібно буде рятувати від нього.

«З торгів, «тушок» і змови можуть народитися тільки схеми, а не реформи. Нинішня влада в черговий раз показала свій непрофесіоналізм, сформувавши Кабмін з шістьма віце-прем'єрами. Адже за нинішньої ситуації посади віце-прем'єрів і міністрів створюються не для вирішення проблем України, а для задоволення амбіцій всіх учасників коаліції», – зазначив народний депутат.

До новоствореної коаліції увійшли Блок Порошенка і «Народний фронт». Натомість «Батьківщина», Радикальна партія і «Самопоміч» заявили, що вони стають «проєвропейською опозицією». Петро Порошенко і Юрій Луценко також заявили, що в парламенті тепер існують проєвропейська коаліція і проєвропейська опозиція.

Але сьогодні єдиною опозицією в країні, що відстоює інтереси людей, залишається Опозиційний блок, який висуває п’ять першочергових вимог до нинішньої влади: індексація зарплат і пенсій на реальний рівень інфляції; прийняття програми порятунку економіки і відновлення економічного зростання; забезпечення миру в Україні та виконання Мінських угод; конституційна реформа і передача повноважень на місцевий рівень; боротьба з корупцією.

«В Україні немає реальної опозиції, окрім Опозиційного блоку. Ми голосували за визнання роботи уряду Яценюка незадовільною і впевнені, що цей уряд понесе відповідальність за свою діяльність. Усі п'ять фракцій старої коаліції були владою, торгувалися за посади в цьому Кабміні, але домовитися змогли не всі, тому частина влади назвала себе опозицією. Однак вони все одно залишаються частиною того режиму, який завів країну в глибоку економічну кризу і продовжують погіршувати ситуацію.

Україні потрібен професійний уряд, який спроможний ліквідувати наслідки дворічного правління Яценюка. Зниження реальних доходів населення удвічі, зростання цін утричі, а тарифів у 3 – 5 разів, – для подолання наслідків такої «спадщини» потрібні висококваліфіковані фахівці. Щоб відновити економіку, за два роки зменшену на чверть, потрібні державна підтримка і реформи, провести які зможуть тільки професіонали.

Сьогодні ми такий уряд не отримали, але ми змусимо почути голос наших виборців. Ми будемо вимагати реальних кроків щодо поліпшення життя українського народу, відновлення промислового потенціалу, повернення миру і злагоди в нашу країну. Ми вимагаємо не зміни табличок на кабінетах, а зміни курсу країни. Тому цей уряд довго не затримається. Країна чекає результату і не має наміру прощати некомпетентність і корупцію.

Реальні зміни в країні відбудуться тільки після дострокових парламентських виборів. Тільки так можна мінімізувати шкоду, якої завдасть цей Кабмін країні. Опозиційний блок – єдина реальна альтернатива владі» – резюмував Юрій Павленко.
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...