Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 23 лютого 13:15
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 декабря 2016, 10:47

11-річна Валерія Кокіш вилетіла на лікування до Ізраїлю

11-річна Валерія Кокіш вилетіла на лікування до Ізраїлю 14 грудня під час зустрічі з жителями смт Озерне до народних депутатів України Бойка Ю.А., Бахтеєвої Т.Д., Павленка Ю.О. звернулася Кокіш Наталія Андріївна, мама 11-річної Кокіш Валерії, з проханням допомогти дівчинці отримати життєво необхідне дороге лікування в клініці "АСУТ" (м Тель-Авів).
Вже 15 грудня, отримавши медичну документацію дитини і проаналізувавши її, заради збереження здоров'я Валерії, народні депутати України Бахтеєва Тетяна Дмитрівна, Звягільський Юхим Леонідович, Рибак Володимир Васильович, Павленко Юрій Олексійович, лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Бойко Юрій Анатолійович, перерахували і передали кошти для лікування Валерії, завдяки чому вже сьогодні,17 грудня, вранці вона разом з мамою вилетіла до Ізраїлю, де її чекають висококласні лікарі.

Юрій Павленко, який проводжав Валерію і її маму в аеропорту, побажав їм, щоб надія на одужання виправдалася сповна і запевнив, що тепер вони мають дуже багато друзів, які не залишать їх у біді, допоможуть подолати страшну хворобу і жити повноцінним, щасливим життям.

«Ми переживаємо і молимося за здоров'я дівчинки і будемо продовжувати робити все від нас залежне для збереження її здоров'я та життя», - сказала Тетяна Бахтеєва.

Дівчинка захворіла в жовтні 2015 року та спочатку дитині діагностували доброякісну пухлину, проте після її видалення і гістології, лікарі поставили діагноз нейросаркома черевної і заочеревинної порожнини.

«Цей вид пухлини зустрічається вкрай рідко і, на жаль, українські лікарі безсилі перед цією хворобою. Валерія лікувалася в Житомирській обласній дитячій лікарні з жовтня 2015 року по 5 грудня 2016 року. У листопаді 2015 року в Центрі раку їй була зроблена операція, а також 10 блоків хіміотерапії. Крім того, її консультували в Білоруському дитячому онкоцентрі, але також було рекомендовано лікування за кордоном. Єдина клініка, яка дала підтвердження можливості лікування Валерії, знаходиться в Ізраїлі, проте лікування дуже дороге і вимагає постійних додаткових витрат», - розповіла Тетяна Бахтеєва.
На зустріч з народними депутатами від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в смт Озерне, з проханням допомогти Валерії прийшли десятки жителів, які разом вже зібрали 6600 $.

Активно відгукнулися на прохання про допомогу і депутати обласної та Житомирської районної, міської рад від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ.

«Я щиро вдячна жителям Озерного за їх добрі серця, за допомогу в зборі коштів на лікування Валерії. На нашій зустрічі десятки людей говорили, що хвороба Валерії - це горе і біда всього селища. Незважаючи на вкрай важке економічне становище, мізерні зарплати і пенсії, люди згуртувалися навколо дівчинки і зібрали гідну суму. Це було вкрай важливо, оскільки сім'я дитини малозабезпечена, мама - сирота, самостійно зібрати потрібні кошти їм не під силу», - зазначила Тетяна Бахтеєва.

«Не дивлячись на те, що в Україні існує окрема бюджетна програма лікування громадян за кордоном, її фінансування вкрай обмежене, а сама процедура направлення на лікування за кордон вкрай бюрократизована.

Незважаючи на це я офіційно звернулася до Міністерства охорони здоров'я з вимогою терміново вирішити питання щодо фінансування лікування закордоном, проте дане питання буде вирішуватися щонайменше кілька місяців, а здоров'я Валерії погіршується з кожним днем і вона не може чекати, поки чиновники почнуть оперативно робити свою роботу. На жаль, саме так сьогодні працює МОЗ», - заявила народний депутат.

Вона також зазначила, що такі важкі випадки онкологічних захворювань у дітей в Україні не поодинокі, проте протягом 2014-2016 років влада не виділила ні копійки на завершення розпочатого в 2011 році будівництва нового корпусу «Охматдиту», де повинні були розташуватися десять хірургічних відділень, діагностичне і п'ять онкологічних.

Тетяна Бахтеєва підкреслила, на сьогоднішній день ніхто не може сказати, в яку суму обійдеться лікування дівчинки, але мова йде про десятки тисяч доларів. «Валерія - відкрита, добра і щира дівчинка, яка дуже хоче вчитися, пізнавати світ, спілкуватися і гратися з друзями і молодшим братиком. Я щиро сподіваюся і вірю, що завдяки чуйним, небайдужим і добрим людям, Валерія отримає необхідне лікування в Ізраїлі, одужає і зможе жити повноцінним життям», - сказала Тетяна Бахтеєва.

Картка мами Валерії в Приватбанку - 4731 2171 0968 2268.
Кокіш Наталія Андріївна, телефон - (098) 382-35-69

11-річна Валерія Кокіш вилетіла на лікування до Ізраїлю
Погода, Новости, загрузка...