Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 21 січня 07:33
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 марта 2017, 10:35

Сергій Власенко: Чинна влада діє методами Януковича

Сергій Власенко, народний депутат від партії "Батьківщина" у своєму виступі з парламентської трибуни заявив, що провладні сили у парламенті «загралися у
Януковича», безпідставно звинувачуючи партію «Батьківщина» в усіх бідах в крані.
Сергій Власенко: Чинна влада діє методами Януковича
Цю заяву Власенко оголосив у відповідь на безпідставні звинувачення
"Батьківщини" у підвищенні тарифів, зниженні пенсій та введення податків з пенсій з боку народних депутатів від Радикальної партії та "Народного фронту", зрадників "Батьківщини", які потрапили у велику політику і до парламенту саме завдяки Юлії Тимошенко так партії "Батьківщина".

Також він відмітив, що особливо дивно чути подібні звинувачення від осіб, яки служила в армії Російської Федерації (народний депутат від "Народного фронут"
Андрій Тетерук з 1990 по 1994 рік навчався в Московському вищому загальновійськовому командному училищі імені "Верховного Совета РСФСР", після чого п'ять років за контрактом служив у ЗС Росії на Далекому Сході), та від людей, які були народними депутатами від «Батьківщини», але при нагоді перейшли до провладних фракцій.

Відповідаючи на питання журналістів щодо подвійного громадянства у народних депутатів та державних службовців Сергій Власенко заявив, що він особисто є прихильником того, щоб посади у Верховній Раді, в урядових структурах та на державній службі обіймали люди з одним громадянством - українським. І, одночасно, зауважив, що пересічним громадянам треба дати можливість самим обирати громадянство.

В свою чергу, заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини профільного комітету Григорій Немиря наголосив, що Комітет розглядатиме запропонований президентом законопроект щодо реалізації права змінити громадянство як і інші альтернативні законопроекти, винятково згідно до вимог законодавства України, а саме Закону України «Про Регламент Верховної Ради України». Окрім того, він звернув увагу на те, що з цього приводу до комітету звертаються громадські неурядові організації, наприклад, Світовий Конгрес Українців (СКУ), які в своїх листах стривожені тим, що в разі розгляду законопроекту президента у запропонованому обсязі, це може поставити під ризик долю багатьох мільйонів українців, які з тих чи інших причин мають і українське, і громадянство інших країн. Зокрема у листі СКУ до Президента України йдеться про те, що «ухвалення цього закону мало б дуже негативні наслідки для численної частини української діаспори».

З огляду на це Григорій Немиря підкреслив, що законодавчі ініціативи президента потребують широкого і відкритого експертного обговорення, а також зваженого підходу під час ухвалення рішення у сесійній залі.
Погода, Новости, загрузка...