Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 21 січня 07:32
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 апреля 2017, 17:27

Ілля Смичок: Рішення НКРЕКП, щодо абонплати за підключення до систем газопостачання - це черговий геноцид українського народу

Рішення НКРЕКП, щодо абонплати за підключення до систем газопостачання - це черговий геноцид і грабіж українського народу на користь олігархічних груп. Так вважає депутат Житомирської обласної ради Ілля Смичок.

Ілля Смичок: Рішення НКРЕКП, щодо абонплати за підключення до систем газопостачання - це черговий геноцид українського народу
«Рішення НКРЕКП, щодо абонплати за підключення до систем газопостачання - це черговий геноцид і грабіж українського народу на користь олігархічних груп.
Тому, як депутат Житомирської облради від Радикальної партії Олега Ляшка, зареєстрував проект звернення до Президента України, Кабміну, Генеральної прокуратури та НАЗК, з наступними вимогами:
1) скасувати драконівське рішення НКРЕКП, яке не відповідає нормам українського законодавства.
2) внести указ про звільнення членів НКРЕКП, які прийняли незаконне "рішення про абонплату"
3) провести новий відкритий конкурс на зайняття посад членів НКРЕКП згідно чинного законодавства.
4) оприлюднити методики розрахунків тарифів на газопостачання.
5) провести всебічне розслідування на предмет ухвалення не законного рішення посадовцями НКРЕКП та притягнути їх до відповідальності.
Сьогодні під час бюджетної комісії Житомирської облради, більшістю її членів наше звернення та вимоги до влади були підтримані», - наголошує Ілля Смичок.
Погода, Новости, загрузка...