Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 вересня 10:14
Анонси
В епіцентрі
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колегУ Житомирі привітали кращих пасічників областіВолодимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 октября 2017, 12:36

Влада цинічно порушує закон під час виборчих перегонів на Житомирщині

29 жовтня відбудуться перші вибори в об’єднаних територіальних громадах Житомирщини, які утворились цього року. В Пулинській ОТГ на посаду селищного голови претендує семеро кандидатів.
Влада цинічно порушує закон під час виборчих перегонів на Житомирщині
Виборчу програму кандидата на посаду селищного голови Пулинської ОТГ від ВО «Батьківщина» прокоментував голова Пулинської РДА Віктор Байда на офіційному сайті Пулинської районної державної адміністрації та районної ради, а також в районній газеті.

Про недопустимість таких дій заявив депутат Житомирської облради від ВО «Батьківщина» Дмитро Кропачов. Депутат впевнений, що таким чином Віктор Байда порушує 4 статтю Закону України «Про місцеві вибори».

Депутат від «Батьківщини» зазначив, що рівність прав і можливостей участі у виборчому процесі забезпечується забороною втручання органів державної влади і органів місцевого самоврядування у виборчий процес.

Де рівне та неупереджене ставлення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їхніх службових та посадових осіб до кандидатів, місцевих організацій партій – суб’єктів виборчого процесу?

Представники «Батьківщини», по факту порушення закону, готують відповідне подання до правоохоронних органів.

Довідка: Кодекс України про адміністративні правопорушення. Стаття 212-9. Порушення порядку ведення передвиборної агітації, агітації під час підготовки і проведення референдуму з використанням засобів масової інформації та порядку участі в інформаційному забезпеченні виборів
Порушення заборони протягом визначеного законом часу у будь-якій формі коментувати чи оцінювати зміст передвиборної агітаційної теле-, радіопрограми відповідного кандидата, політичної партії (блоку), давати будь-яку інформацію щодо цього кандидата, цієї політичної партії (блоку) власниками, посадовими чи службовими особами, творчими працівниками засобів масової інформації, інформаційних агентств – тягне за собою накладення штрафу від сорока до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Прес-служба Житомирської обласної організаціїї ВО «Батьківщина»
Погода, Новости, загрузка...