Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 02:17
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 ноября 2017, 08:11

Багатий Вадим Рабінович VS злиденні українські пенсіонериБагатий Вадим Рабінович VS злиденні українські пенсіонери
Інформаційне агентство Українські новини оприлюднило документи, які є в розпорядженні журналіста Василя Крутчака на його сторінці у Фейсбуці. Вони стосуються Вадима Рабіновича і дають підстави говорити про те, що при першій ліпшій нагоді політика гостинно прийме Ізраїль. Більше того, Рабіновичу гарантовані обов’язкові соціальні виплати як і всім громадянам тієї держави.

При досягненні 67-річного року Вадиму Рабіновичу одразу виплатять 153 тис. доларів. Так щедро в Ізраїлі віддячують всім, хто виходить на пенсію. Далі раз у місяць він разом із дружиною матимуть ще 600 доларів допомоги у зв’язку зі старістю. Як свідчить ізраїльська практика, пенсіонери без проблем отримують до всього ще 1000 доларів надбавки до державної допомоги.

У той час, як пересічний український пенсіонер гарантовано отримує 1600 грн., Вадим Рабінович за кілька років матиме ті ж цифри, але у доларовому еквіваленті. На теперішні мірки це майже в 30 разів більше.

Відтак, розмови про позбавлення Вадима Рабіновича українського громадянства цілком аргументовані та очевидні.
Погода, Новости, загрузка...