Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 вересня 09:45
Анонси
В епіцентрі
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції Житомирщини
Голова Нацполіції представив нового керівника поліції ЖитомирщиниПоліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колегУ Житомирі привітали кращих пасічників областіВолодимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в Україні
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 ноября 2017, 08:11

Багатий Вадим Рабінович VS злиденні українські пенсіонериБагатий Вадим Рабінович VS злиденні українські пенсіонери
Інформаційне агентство Українські новини оприлюднило документи, які є в розпорядженні журналіста Василя Крутчака на його сторінці у Фейсбуці. Вони стосуються Вадима Рабіновича і дають підстави говорити про те, що при першій ліпшій нагоді політика гостинно прийме Ізраїль. Більше того, Рабіновичу гарантовані обов’язкові соціальні виплати як і всім громадянам тієї держави.

При досягненні 67-річного року Вадиму Рабіновичу одразу виплатять 153 тис. доларів. Так щедро в Ізраїлі віддячують всім, хто виходить на пенсію. Далі раз у місяць він разом із дружиною матимуть ще 600 доларів допомоги у зв’язку зі старістю. Як свідчить ізраїльська практика, пенсіонери без проблем отримують до всього ще 1000 доларів надбавки до державної допомоги.

У той час, як пересічний український пенсіонер гарантовано отримує 1600 грн., Вадим Рабінович за кілька років матиме ті ж цифри, але у доларовому еквіваленті. На теперішні мірки це майже в 30 разів більше.

Відтак, розмови про позбавлення Вадима Рабіновича українського громадянства цілком аргументовані та очевидні.
Погода, Новости, загрузка...