Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 24 вересня 18:23
Анонси
В епіцентрі
Житомирянин Артем «АЛАБАЙ» Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу WАKО
Житомирянин Артем «АЛАБАЙ» Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу WАKО
Житомирянин Артем «АЛАБАЙ» Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу WАKОЗіркові гості, кінний театр, байкери, виставка дронів – на Житомирщині вчетверте відбувся Фестиваль ЛьонуСвоє професійне свято відзначають рятувальники ЖитомираЖитомирський ФК ІнБев презентував оновлену команду Екстра-ліги
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 июня 2018, 09:36

Іван Крулько: Рівень хабарництва та корупції в Україні продовжує рости

Рівень хабарництва та корупції в Україні зріс до 73% у 2018 році з 56% у 2016-му. Це майже утричі перевищує загальносвітовий показник. Про це свідчать дані PwC (аудитор «великої четвірки»).
Про які інвестиції та розвиток країни може йтися, якщо рівень хабарництва і корупції в українських організаціях таких масштабів і він продовжує рости?

Якщо хочемо розвитку, а не стагнації, треба докорінно змінювати систему управління, політичну, економічну моделі країни, судову систему, яка має бути незалежною від президента і політики, та укладати новий суспільний договір.
Іван Крулько: Рівень хабарництва та корупції в Україні продовжує рости

Вже у перші дні після перезавантаження влади треба встановити суспільний контроль за рішеннями суддів, дати нові повноваження опозиції та громадянському суспільству, і перевести всі системи управління на технологію Blockchain (детальніше в інфографіці і на економічному форумі).

«Нашою національною ідеєю, національною метою має бути побудова таких правил та порядків співжиття, які поміняють парадигму «виживає сильніший» на правило «живе та процвітає кожна людина», – на цьому наголосила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко під час презентації «Нового курсу України», до обговорення якого запрошено експертів, фахівців та інтелектуалів нації.

Разом зможемо!

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина»
Погода, Новости, загрузка...