Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 20 листопада 15:42
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордону
У Житомирі відбулось засідання з питань демаркації українсько-білоруського кордонуФотопроект "Погляд АТО - 1000 облич " представлено в міській раді«Газовий» брифінг Анжеліки Лабунської для журналістів місцевих ЗМІЗвернення Сергія Сухомлина до депутатів міської ради
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 сентября 2018, 14:48

Анжеліка Лабунська підтримує розвиток спорту на Житомирщині

Голова Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська і депутати місцевих рад області від ВО «Батьківщина» ніколи не підтримували і не голосували за проекти рішень місцевих рад, які б погіршували умови заняття спортом мешканців області.
Анжеліка Лабунська підтримує розвиток спорту на Житомирщині
Ніколи «Батьківщина» не стояла на заваді розвитку спортивної Житомирщини, більш того – всебічно сприяла молодим спортсменам зі всіх районів області. Краще про це можуть розповісти самі спортсмени.

Саме тому ми вважаємо політично заангажованими і необґрунтованими «логічні висновки» деяких інтернет-блогерів, які виривають з контексту виступу депутата Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської декілька речень і будують на цьому «житомирську сенсацію», що регіональний лідер «Батьківщини» виступає проти розвитку спорту.

Насправді після того, як відбулось голосування депутатів з питання надання в оренду земельної ділянки підприємству «Кварцсамоцвіти» для видобутку корисних копалин, і депутати відмовили підприємству, на сесійному засіданні депутатів Житомирської обласної ради емоційно виступила Анжеліка Лабунська.

У своїй промові вона звинуватила представників державної влади Житомирщини в політичному замовленні цього рішення, бо велика більшість Хорошівської громади, де зареєстроване підприємство і де живуть його працівники, підтримує «Батьківщину». Підприємство платить податки, виплачує своєчасно хорошу зарплату працівникам виробництва і планує розвиватися. Відмова у наданні земельної ділянки підприємству – це недоотримані кошти у місцевий бюджет громади та відсутність нових робочих місць.

Саме у сенсі недостатності коштів регіонам області на сталий розвиток згадала у своєму виступі Анжеліка Лабунська розвиток професійного футбольного клубу «Полісся». Депутат Лабунська вважає недоречною ситуацію, коли обласна влада не дає регіональним громадам отримувати дивіденди у вигляді додаткових місцевих податків і нових робочих місць, і в той же час витрачає кошти на професійний футбол, оплачуючи роботу професійних футболістів і тренерський склад.

Звинувачення Анжеліки Лабунської є логічними, бо ще в червні 2017 року голова Житомирської обласної адміністрації Ігор Гундич відвідав підприємство «Кварцсамоцвіти» і сказав журналістам з УНІАН: «На прикладі цього підприємства ми бачимо, що на Житомирщині успішно працюють з іноземними інвесторами, адже «Кварцсамоцвіти» – підприємство з іноземними інвестиціями, яке займається каменедобувною та обробною діяльністю».

Ось такий футбол.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина»
Погода, Новости, загрузка...