Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 22:34
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 октября 2018, 16:03

Ми робимо ставку на освіту та інтелект – Юлія Тимошенко про Новий курс

Один із пріоритетів Нового курсу – повернути професії вчителя повагу та престиж. На цьому наголосила Юлія Тимошенко, яка в День учителя відвідала ліцей в с. Студениця на Житомирщині та поспілкувалася з педагогічним колективом.
Ми робимо ставку на освіту та інтелект – Юлія Тимошенко про Новий курс
«Весь світ базує своє майбутнє виключно на знаннях, а успішність та конкурентноспроможність кожної нації залежить від рівня освіти та інтелекту. Ми маємо зробити ставку на виховання людини, на освіту та інтелект, адже без цього в країни немає майбутнього», – зазначила вона.

Лідер «Батьківщини» впевнена, завдання номер один для держави – виховання дитини: «школа повинна бути всеохоплюючим навчальним центром, де навчатимуть та розвиватимуть дітей».

Українську молодь, зауважила Голова партії, повинні навчати найкращі освітяни, у яких буде гідна зарплата, «а не копійки, як зараз».

«Якщо держава недоплачує вчителю — це означає, що вона недоплачує за майбутнє», – заявила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» обурена тим, що в проекті держбюджету на фінансування в‘язниць заплановано 6 млрд грн, а на наукові дослідження НАН України вдвічі менше.

«Ці перекоси загрожують розвитку нашої нації, і я хочу ці перекоси прибрати», – сказала вона.

Юлія Тимошенко пояснила, що за умови ефективної влади та правильного економічного курсу фінансування на освіту можна знайти.

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко перебуває з робочим візитом на Житомирщині, де вона відвідала ліцей у с. Студениця, а також Центр соціального захисту, відкритий за ініціативи партії «Батьківщина».
Погода, Новости, загрузка...