Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 18 жовтня 19:09
Анонси
В епіцентрі
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку року
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку року
Поліцейські Житомирщині проаналізували результати роботи з початку рокуУ Житомирі відбулось відкриття виставки робіт туристичної фотографіїЖитомирянин Артем «АЛАБАЙ» Мельник став чемпіоном світу з кікбоксингу WАKОЗіркові гості, кінний театр, байкери, виставка дронів – на Житомирщині вчетверте відбувся Фестиваль Льону
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 октября 2018, 16:03

Ми робимо ставку на освіту та інтелект – Юлія Тимошенко про Новий курс

Один із пріоритетів Нового курсу – повернути професії вчителя повагу та престиж. На цьому наголосила Юлія Тимошенко, яка в День учителя відвідала ліцей в с. Студениця на Житомирщині та поспілкувалася з педагогічним колективом.
Ми робимо ставку на освіту та інтелект – Юлія Тимошенко про Новий курс
«Весь світ базує своє майбутнє виключно на знаннях, а успішність та конкурентноспроможність кожної нації залежить від рівня освіти та інтелекту. Ми маємо зробити ставку на виховання людини, на освіту та інтелект, адже без цього в країни немає майбутнього», – зазначила вона.

Лідер «Батьківщини» впевнена, завдання номер один для держави – виховання дитини: «школа повинна бути всеохоплюючим навчальним центром, де навчатимуть та розвиватимуть дітей».

Українську молодь, зауважила Голова партії, повинні навчати найкращі освітяни, у яких буде гідна зарплата, «а не копійки, як зараз».

«Якщо держава недоплачує вчителю — це означає, що вона недоплачує за майбутнє», – заявила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» обурена тим, що в проекті держбюджету на фінансування в‘язниць заплановано 6 млрд грн, а на наукові дослідження НАН України вдвічі менше.

«Ці перекоси загрожують розвитку нашої нації, і я хочу ці перекоси прибрати», – сказала вона.

Юлія Тимошенко пояснила, що за умови ефективної влади та правильного економічного курсу фінансування на освіту можна знайти.

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко перебуває з робочим візитом на Житомирщині, де вона відвідала ліцей у с. Студениця, а також Центр соціального захисту, відкритий за ініціативи партії «Батьківщина».
Погода, Новости, загрузка...