Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 17 грудня 09:05
Анонси
В епіцентрі
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУ
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУ
Гурт «Шабля» привітав військовослужбовців Житомирщини із Днем ЗСУМи не маємо права зупинятися у втіленні символів змін, – Ігор Гундич розповів про децентралізацію в областіУ с. Базар вшанували пам’ять бійців армії Української Народної РеспублікиКращі урбаністи України долучились до розробки концепції реконструкції майданів Соборного та Перемоги
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 ноября 2018, 10:38

Юлія Тимошенко: повернення людині щастя, спокою, впевненості, віри в завтрашньому дні є питанням національної безпеки

Національною метою нової відповідальної влади стане забезпечення повної самореалізації людини та створення умов для повернення українців додому.
Юлія Тимошенко: повернення людині щастя, спокою, впевненості, віри в завтрашньому дні є питанням національної безпеки
Про це заявила лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час Національного Форуму «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного», який проходить сьогодні в Києві.

Юлія Тимошенко наголосила, що справа повернення людині щастя, спокою, впевненості, віри в завтрашньому дні стає питанням національної безпеки держави, гарантією права нашої нації на буття.

Лідер партії "Батьківщина" вважає, що головною загрозою національній безпеці є катастрофічна зовнішня еміграція українців: щороку на заробітки виїжджає мільйон громадян, вважає лідер «Батьківщини».

Презентуючи початок роботи над Новою соціальною доктриною, що спиратиметься на Новий суспільній договір, Новий економічний курс та Нову стратегію безпеки, Юлія Тимошенко наголосила на тому, що:

1. пріоритетом діяльності держави має стати виховання та освіта дітей, а доступ до якісної сучасної освіти повинен гарантуватися всім українським дітям без винятку;

2. асигнування на освіту мають забезпечити повну модернізацію та розвиток національної системи освіти;

3. для підвищення якості та доступності отримання медичних послуг буде створена система страхової медицини;

4. нова влада запровадить комплексну програму підтримки молоді: через іпотечні кредити, без застави і першого внеску, мінімум на 10 років, з державним ринковим страхуванням;

5. фінансова допомогу при народженні дитини буде збільшена;

6. бізнес отримає можливість скористатися державними кредитами під низькі відсотки;

7. ціна на український газ для населення буде знижена вдвічі у перші тижні після інавгурації нового Президента України.Юлія Тимошенко підкреслила, що чи не першим указом її, як нового президента, буде указ про проведення перепису населення, бо неможливо планувати соціальну політику без розуміння того, якою є чисельність громадян України на даний момент.

Також, вона пообіцяла максимальну підтримку українцям, які вимушені були поїхати за кордон на заробітки: «Зняти всі податки на перерахування грошей, направлення посилок для своїх родин».
Погода, Новости, загрузка...