Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 21 січня 07:54
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 февраля 2019, 10:19

Юлія Тимошенко: Порошенко готується до фальсифікації виборів

«Батьківщина» вимагає від Міністерства внутрішніх справ розслідувати масовий підкуп виборців, який планує президент Порошенко і його штаб. Відповідні заяви про злочини сьогодні буде подано міністру Арсену Авакову.
Юлія Тимошенко: Порошенко готується до фальсифікації виборів
Про це лідер партії «Батьківщина» і кандидат в президенти України Юлія Тимошенко повідомила на засіданні Погоджувальної ради голів парламентських фракцій і комітетів.

Лідер партії «Батьківщина» заявила, що такої масштабної корупції не пам’ятає на жодних виборах, навіть за часів Януковича: «Порошенко – це корупціонер найвищого ґатунку, який бере з бюджету те, що йому не належить, і за рахунок цих грошей підкуповує людей».

Юлія Тимошенко вимагає від міністра внутрішніх справ А.Авакова негайно оприлюднити всі дані про підкуп виборців президентом та його штабом на чолі з Березенком.

«Батьківщина» подає до МВС заяву з вимогою перевірити законність змін у реєстрі виборців щодо збільшення числа виборців за останні п'ять років попри суттєве скорочення чисельності населення України в цей період. За інформацією Юлії Тимошенко, таємно, без права кандидатів у президенти контролювати цей процес, чинна влада збільшила реєстр на мільйон людей. Також, чинна влада ще планує зняти захист із бюлетенів, а це дасть можливість команді Порошенка надрукувати більшу кількість та «вкидати» їх на виборах.

Юлія Тимошенко звернулася до міністра внутрішніх справ та Генерального прокурора з вимогою втрутитися в ситуацію і не дати можливості провести масові фальсифікації та підкуп виборців.
Погода, Новости, загрузка...