Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 26 лютого 05:38
Анонси
В епіцентрі
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадян
Віра Рогова провела перший прийом громадянПрикордонникам Житомирського загону представлено нового начальника штабу Віталій Бунечко представив нового голову Ружинської РДАЛицарі та зброя Середньовіччя: у Житомирі відкрили школу історичного фехтування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 февраля 2019, 09:46

Юлія Тимошенко: нова влада допоможе розв’язати житлову і демографічну проблеми в Україні

Нова влада перегляне фінансово-кредитну політику держави і це допоможе розв’язати житлову проблему. Про це лідер партії "Батьківщина" та кандидат на пост Президента України Юлія Тимошенко повідомила під час зустрічі з редакторами та журналістами Львівщини.
Юлія Тимошенко: нова влада допоможе розв’язати житлову і демографічну проблеми в Україні
Юлія Тимошенко переконана, що забезпечення українців житлом можливо завдяки трьом основним крокам:

1) скасуванню непосильного для родин перший внеску (25-30% вартості житла), що можливо зробити, створивши (як у розвиненому світі), страхові фонди, які страхують іпотечний кредит на ці 25 -30%;

2) запровадженню довгострокового іпотечного кредитування під купівлю житла на 15 і більше років;

3) зниженню вартості кредиту з 20% річних, як є в Україні зараз, до 3-4%. Змінити фінансово-кредитну політику держави в інтересах звичайних українців можливо лише зі зміною влади.

Кандидат у Президенти переконана, що додатковим кроком буде зняття «корупційного пресу» з будівельної галузі. А розвиток будівництва не лише забезпечить доступ українців до житла, але й стимулюватиме економічне зростання.

Лідер партії "Батьківщина" впевнена в тому, що зміни в системі іпотечного кредитування, запроваджені новою владою, насамперед забезпечать молодим сім’ям можливість придбати власне житло. Окрім того, щоб молоді українські родини були впевненими в своєму майбутньому, держава надаватиме їм суттєву допомогу при народженні дитини.

Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що наразі смертність в Україні вдвічі перевищує народжуваність. Саме тому, запевнила вона, після виборів буде відновлена допомоги батькам в обсязі 50 тис. грн при народженні першої дитини, 100 тис. грн –другої, а після народження третьої і більше – 150 тис. грн.

Нагадаємо, що "пропонуючи таку глобальну стратегію, Юлія Тимошенко в чергове доводить, що вона не тільки заявляє плани на майбутнє, але і пропонує чітку інструкцію, як ці плани будуть реалізовані. Інфраструктура – це лише один із невеличких розділів Нового курсу України, який дозволить відновити віру в Україну та підвищити реальні доходи населення", - зазначає політичний консультант Сергій Биков.
Погода, Новости, загрузка...