Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 26 серпня 07:46
Анонси
В епіцентрі
Поліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колег
Поліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колег
Поліцейські Житомирщини вшанували пам’ять загиблих колегУ Житомирі привітали кращих пасічників областіВолодимир Гройсман на Житомирщині: 2020 рік стане ключовим для об’єднання громад в УкраїніСвято вареників, квести, катання на човнах – фестиваль «Червоне ЕкоФест» зібрав близько 1,5 тисячі людей
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 апреля 2019, 10:50

Заява голови Житомирської обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Анжеліки Лабунської

До мене, як керівника Житомирського обласного партійного осередку ВО “Батьківщина”, надійшла інформація від регіональних осередків нашої партії про те, що представники політичної партії “Народний Фронт” розповсюджують інформацію про політичні домовленості між лідером ВО “Батьківщина” Юлією Тимошенко та представниками партії “Народний фронт” про “співпрацю” під час виборів депутатів Верховної Ради України у вигляді підтримки “Батьківщиною” кандидатів в народні депутати України від політичної партії “Народний Фронт” на Житомирщині. А саме – Сергія Пашинського.
Заява голови Житомирської обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Анжеліки Лабунської
Офіційно заявляю, що інформація про політичні домовленості “про підтримку” між представниками політичної партії “Народний Фронт” і лідером ВО “Батьківщина” Юлією Тимошенко, керівником Житомирського обласного осередку “Батьківщина” Анжелікою Лабунською, депутатом Житомирської обласної ради від ВО “Батьківщина” Ігорем Рибинським є новою бридкою політтехнологією політичних опонетів Юлії Тимошенко та ВО “Батьківщина”, які сподіваються таким ганебним чином заробити собі політичний капітал на популярності Юлії Тимошенко серед виборців Житомирщини та прокласти собі під брендом “Батьківщина” дорогу до Верховної Ради!

Геть руки від Юлії Тимошенко! Брехня не пройде! “Батьківщина” зі злодіями та корупціонерами ніяких перемовин про “співпрацю” не веде!

Голова Житомирської обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Анжеліка Лабунська
Погода, Новости, загрузка...