Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 25 травня 17:59
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 мая 2019, 09:26

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради

Коментуючи результати зустрічі Президента України Володимира Зеленського з керівництвом парламенту та фракцій, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що для розпуску Верховної Ради є всі правові підстави, але перед цим депутати зобов’язані змінити виборче законодавство, призначити нових силовиків та керівництво Нацбанку.
Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради
Юлія Тимошенко закликала нового президента ініціювати позачергову сесію парламенту і запропонувати власний порядок денний, який передбачатиме зміни виборчого законодавства, скасувавши корупційну мажоритарку, посилення відповідальності депутатів, призначення нового керівництва Генпрокуратури, СБУ, Національного банку, міністерств оборони та закордонних справ. Якщо зараз легітимно не призначити силовиків, залишиться ризик, що люди з корумпованого оточення Порошенка підуть до парламенту, отримають недоторканність і впливатимуть на політику, продовжуючи свої корупційні схеми. Нових керівників силових відомств треба призначити ще до розпуску парламенту, щоб звільнені не могли через суд (посилаючись на статті 85 та 90 Конституції України) відновитися на посаді.

Президент також має право поставити питання зміни голови НБУ. Адже політика НБУ за останні 5 років довела країну до крайнього рівня інфляції, необґрунтованого падіння національної валюти, утримання недопустимих ставок по кредитах для бізнесу і економіки. Без зміни політики Нацбанку неможливі зміни, яких чекають українці, вважає Тимошенко.
Погода, Новости, загрузка...