Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 13 листопада 16:25
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 мая 2019, 12:52

Прес-секретар Лабунської прокоментував звинувачення Кропивницького

Виступ депутата Житомирської обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Володимира Кропивницького, який звинуватив голову обласної організації цієї партії Анжеліку Лабунську в прослуховуванні телефонних розмов, прес-секретар очільниці обласної «Батьківщини» Валерій Шелепа назвав «істеричною реакцією втомленої людини».
Прес-секретар Лабунської прокоментував звинувачення Кропивницького
На сторінці Житомирської «Батьківщини» в соціальній мережі Фейсбук Валерій Шелепа написав:
«Шановні колеги журналісти. З приводу виступу Володимира Кропивницького на сесійному засіданні депутатів Житомирської обласної ради з звинуваченнями Анжеліки Лабунської в прослуховуванні його телефонних розмов скажу лише те, що це абсолютно безпідставні звинувачення, від слова «зовсім», істерична реакція втомленої людини, яка, можливо, пов’язана з виключення з лав партії ВО «Батьківщина» дружини пана Кропивницького.

Сьогодні Анжеліка Лабунська планує перевести виступ пана Кропивницького в площину судового переслідування за розповсюдження неправдивої інформації та паплюження ділової репутації. Тож, сподіваюсь, саме суд дасть оцінку фантазіям Володимира Кропивницького і поставить крапку в цьому питанні.»
Погода, Новости, загрузка...