Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 25 травня 18:05
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 мая 2019, 09:23

Юлія Тимошенко передала президенту документи, що дозволять знизити тарифи

Юлія Тимошенко передала президенту Зеленському розроблений її командою пакет указів і законів для зниження тарифів для населення, адже вважає це одним з перших важливих кроків, який має зробити новий президент, щоб люди відчули зміни вже сьогодні. Документи підготовлені за чинним законодавством.
Юлія Тимошенко передала президенту документи, що дозволять знизити тарифи
Політик наголосила: у плані дій є напрацьований проект указу про призупинення двох постанов уряду Гройсмана з необґрунтованим підвищенням цін на газ. Також серед указів – призначення двох людей в Нацкомісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка встановлює тарифи. Адже у президента є повноваження формувати НКРЕКП. Третій важливий документ – проект закону, який був заслуханий на засіданні профільного комітету і вже включений до порядку денного Верховної Ради - щодо передачі газу українського видобутку для споживання бюджетної сфери та на потреби населення, як це було до 2014 року.

Як наголосила Тимошенко, вона передає всі ці напрацювання своєї команди президенту, де «порахована кожна цифра, щоб не завдати збитків доходам бюджету».
Погода, Новости, загрузка...