Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 15 листопада 19:34
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 июня 2019, 14:25

Житомирські партійці прийняли участь XIV з’їзді партії ВО «Батьківщина»

Делегація партійців Житомирської області на чолі з головою обласної партійної організації Анжелікою Лабунською взяла участь у XIV з’їзді партії ВО «Батьківщина», який проходив 10 червня у місті Києві.
Про це повідомляє прес-служба обласної організації. Делегати з усієї України прибули до столиці, щоб засвідчити участь партії в позачергових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня.
Житомирські партійці прийняли участь XIV з’їзді партії ВО «Батьківщина»

Голова Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська наголосила, що Житомирщина підтримує Юлію Тимошенко та партію «ВО «Батьківщина» і проголошений «Новий курс». Про це свідчать результати виборів в об’єднані територіальні громади, де представники «Батьківщини» здобули беззаперечну більшість депутатських місць у сільських та селищних радах.

«Лише Юлія Тимошенко та її партія ВО «Батьківщина» мають сьогодні сильну команду однодумців, а не заробітчан, які готові піднімати та відроджувати Україну, і люди це розуміють», - зазначила Анжеліка Лабунська.
Погода, Новости, загрузка...