Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 05 серпня 20:28
Анонси
В епіцентрі
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих владУ Житомирі починають працювати інспектори з паркуванняУ Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничнимиОлександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 июля 2021, 14:05

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не дозволила протягти закон про легалізацію марихуани

Цинічно прикриваючись медичними потребами, влада хотіла дозволити вирощувати, переробляти та продавати наркотик на території України.  На щастя, депутати дослухалися до переконливих аргументів колег і не проголосували за цей законопроєкт.
Юлія Тимошенко: «Батьківщина» не дозволила протягти закон про легалізацію марихуани
Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час пресконференції за результатами позачергового засідання парламенту.

«Коли президент проводить позачергові сесії, хотілось би, щоб він дбав про країну, економіку, про те, з якою зарплатою, пенсією, тарифами живуть люди. Однак розглядався резонансний законопроєкт про легалізацію марихуани. Те, що вони зараз за дорученням президента хотіли протягти, – це вирощування на території України марихуани, її переробка в наркотик і легалізація його продажу на території України», –  зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, «слуги народу» та їхні однодумці з інших фракцій маніпулювали, переконуючи, що легалізація марихуани потрібна для полегшення страждань важкохворих людей.

«Це велика брехня, тому що постановою Уряду ще з початку незалежності України всі наркотичні засоби, зокрема канабіс, визначені як такі, що можуть використовуватися для медичних цілей. По цій постанові хворі люди отримують наркотики в найважчий період свого життя», – зауважила лідер «Батьківщини».

Вона переконана – влада була зацікавлена в тому, щоб дозволити переробку та продаж марихуани на території України для отримання надприбутків.

«Це закон не про медичну марихуану і не про допомогу хворим. Це закон про величезні кошти, бо замість хліба вони на наших чорноземах хочуть вирощувати наркотик. І вони обурені, що мій виступ у парламенті зруйнував ухвалення закону», – резюмувала Юлія Тимошенко.
Погода, Новости, загрузка...