Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 07 грудня 04:52
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині тривають перевірки дотримання суб’єктами господарювання карантинних умов
На Житомирщині тривають перевірки дотримання суб’єктами господарювання карантинних умов
На Житомирщині тривають перевірки дотримання суб’єктами господарювання карантинних умовСергій Сухомлин: Монополіст «Житомиргаз» всупереч позиції Уряду та Президента піднімає тариф за розподіл газу у 2,5 разаТарифи на газ врегульовано на державному рівні та підвищуватися не будуть, — Наталія ОстапченкоУ Житомирі тариф на опалення для населення не зросте
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 октября 2021, 10:54

Список відповідальних вчинків створюємо разом!

Центр демократії та верховенства права в рамках усеукраїнського проєкту “100 вчинків відповідальних громадян” відкриває реєстрацію на серію онлайн-заходів для представників 20 міст України, зокрема Житомира.


«100 вчинків відповідальних громадян» – це довгостроковий проєкт, що має на меті сформувати всеукраїнську спільноту відповідальних громадян, підвищити рівень відповідальності суспільства в Україні, створивши список зі 100 вчинків відповідальних громадян.


Учасники та учасниці з Житомира та області створюватимуть список відповідальних вчинків, які позитивно впливають як на власне життя, так і на життя родини, громади, держави.


Ці списки з 20 міст у подальшому стануть основою для об’єднаного загальноукраїнського списку, з якого шляхом голосування буде обрано ТОП-100 вчинків. Разом із медіапартнером The Ukrainians буде створено 10 яскравих відеоісторій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян України.


Організатори прагнуть залучити якомога більше відповідальних громадян будь-якої професії, віку чи статі: студентів, підприємців, ІТ-спеціалістів і митців, учителів, лікарів, держслужбовців чи депутатів місцевих рад.


Для участі потрібно заповнити форму. На кожну подію буде відібрано до 25 учасників.

Тож не зволікайте і приєднуйтесь, щоби з упененістю сказати: «Ми зробили цей список разом!»


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8779O0ZrStg-fwbaiFRm38zk7wR_XS2CeYVLiyGNoc9_DaA/viewform?fbclid=IwAR0Pm-9JmlGuV6IJRGjB7lCBiI4uoOirEf4dMx7d0--IF9goLVMMVA2LW9U
Погода, Новости, загрузка...