Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 08 серпня 18:37
Анонси
В епіцентрі
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машини
Естонські пожежники передали житомирським лісівникам пожежні машиниУ Новоград-Волинському районі відкрили ще одну поліцейську станціюДесять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів Європи
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 ноября 2021, 15:11

Анжеліка Лабунська купила кисень для хворих Андрушівської лікарні

Ще у травні 2021 року народний депутат України від ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська піднімала у парламенті питання про необхідність забезпечення всіх лікарень України киснем.
Анжеліка Лабунська купила кисень для хворих Андрушівської лікарні
Але, як завжди, знайшлися більш важливі питання, куди треба було витрати кошти Державного бюджету. Як результат — сьогодні бачимо критичну нестачу кисню в лікарнях, які борються з ковідом. Не оминуло лихо і Житомирщину.

У минулу п’ятницю до народного депутата Анжеліки Лабунської звернулися представники Андрушівської громади з закликом допомогти придбати медичний кисень для місцевої лікарні. Так трапилось, що на вихідні Андрушівська лікарня залишилася майже без кисню для хворих на коронавірус, що могло призвести до негативних наслідків для пацієнтів медичного закладу.

Анжеліка Лабунська виділила необхідні кошти на придбання кисню для Андрушівської лікарні, якого вистачило, аби підтримати хворих на протязі вихідних днів. Медики Андрушівщини щиро дякую Анжеліці Лабунській за її людяність та допомогу людям у тяжкі для усіх нас часи.

Людмила Осадча
Погода, Новости, загрузка...