Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 19 січня 18:04
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 октября 2014, 15:27

Працювати потрібно для людей, а не для партій

Працювати потрібно для людей, а не для партій

Основна вимога виборців – обрання тих народних депутатів, які будуть ефективно працювати насамперед для людей та на благо всієї держави. Лише парламент, який складається з незалежних та патріотичних депутатів, зможе стати надійною опорою і сильним плечем для Президента України у реалізації його курсу реформ та українського народу.

У цьому переконаний народний депутат, кандидат в народні депутати Володимир Пехов. За його словами, ті, хто чинять розбрат і ворожнечу на виборчій кампанії, підставляють під удар не лише людей, вони роблять беззахисною нашу країну як перед зовнішніми, так і перед внутрішніми викликами.

Президент України, Уряд та Верховна Рада продемонструвала свою політичну зрілість, єдність і взаєморозуміння 14 жовтня. Цього дня було прийнято пакет антикорупційних законів та Закон «Про прокуратуру», що є переконливим свідченням рішучих кроків держави у боротьбі з корупцією та наближенням вітчизняного законодавства до європейських стандартів.

За всі ці закони у сесійній залі Верховної Ради народний депутат Володимир Пехов голосував особисто. «Корупція – це зло, яке знищує нашу економіку та створює загрози для існування держави загалом. Необхідність встановлення дієвих механізмів боротьби з корупцією назріла давно. Тому я повністю підтримую Президента України у його прагненні боротьби з корупцією, тому я голосував за всі ці закони. Їх прийняття – це наше зобов’язання перед українським народом, це наш шлях до європейської спільноти», - наголосив Володимир Пехов, додавши, що боротьба з корупцією займає чільне місце у його передвиборчій програмі.

На переконання Володимира Пехова, народні депутати мають довести, що вони можуть і будуть працювати для людей. Новообраний парламент має бути єдиний з народом. Саме така співпраця буде запорукою перемоги України, перемоги українського народу. Саме тому задля могутності нашої держави, задля суспільного прогресу ми всі маємо об’єднатися. Об’єднання має відбутися навколо лідерів країни, перш за все, Президента України. Адже ворог завжди нападає на слабких і бездіяльних, які не мають своєї позиції. Загарбник ніколи не нападе на тих, хто має національний стержень, цінує свою ідентичність, є сильним та єдиним. Тож єднаймося і будьмо сильні!

Прес-служба Володимира Пехова
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...