Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 27 січня 09:18
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям Житомирщини
Віталій Бунечко передав 18 сучасних автомобілів сільським лікарям ЖитомирщиниВіталій Бунечко представив нового голову Черняхівської РДАУ Коростенському районі припинено нелегальне видобування бурштинуГолова ОДА представив керівника Любарського району
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 октября 2014, 21:58

Сергій Машковський особисто інспектує переведення котелень на альтернативні види палива

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський тримає на особистому контролі процес підготовки Житомирщини до опалювального сезону на фоні скорочення обсягів споживання природного газу. Очільник області 15 жовтня оглянув котельні соціальних закладів Овруцького та Олевського районів.
Сергій Машковський особисто інспектує переведення котелень на альтернативні види палива
У місті Овручі Сергій Машковський ознайомився з роботою котельні, яка опалює школу та поліклініку. А на Олевщині голова облдержадміністрації перевірив стан готовності до осінньо-зимового періоду Білокоровицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Бучманівської ЗОШ І-ІІІст. У школі с.м.т. Бучмани вже проведено експертизу, завершуються монтажні роботи, а економія бюджетних коштів при переведенні котельні на дрова становитиме 89,725 тис. грн.

Окрім цього очільник області ознайомився зі станом готовності Олевської гімназії до роботи в холодну пору року. У навчальному закладі встановлено 2 котли, які працюють на дровах і обігрівають приміщення площею 4,5 тис. кв. м. Взимку минулого року гімназія використовувала для обігріву в чотири рази менше енергоресурсів. Зараз котельня забезпечена дровами майже на 100%.

Переведення Варварівської ЗОШ на дрова дозволить зекономити протягом опалювального сезону 93,334 тис. грн. Вже завершуються монтажні роботи у котельні Варварівського дитячого садка.

Голова облдержадміністрації наголосив: «Розумію, що процес переходу на альтернативні види палива вимагає часу, додаткових коштів та зусиль багатьох людей. Але ми маємо зрозуміти те, що через 2 – 3 роки ці котли оправдають себе. А завдяки зекономленим коштам ми зможемо замінити вікна у садочках, школах і лікарнях, а також відремонтувати дороги по всій Житомирщині. Намагаючись зекономити енергоносії, ми інвестуємо у майбутнє».
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...