Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 30 червня 10:32
Анонси
В епіцентрі
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордону
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордону
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів ЄвропиМер Житомира після зустрічі з військовими на Сході: Дух наших хлопців – просто шалений!Окупанти ракетами вдарили по гуртожитку в Житомирі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 апреля 2012, 16:47

Королевська Наталія Юріївна

Наталія Королевська - одна із самих відомих в Україні політиків-жінок. У 2009 році Наталія Королевська увійшла до першої десятки в рейтингу «ТОП-100» найвпливовіших жінок України
Королевська Наталія Юріївна
Бiографiя, ФОТО

Королевська Наталія Юріївна (н. 18 травня 1975 року, м. Красний Луч, Луганська область). Народний депутат України VI скликання від БЮТ, голова Комітету ВРУ з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва. Голова Української соціал-демократичної партії (УСДП), яка входить до складу БЮТ. Співголова групи міжпарламентських зв'язків з Російською Федерацією. Почесний радник Ділової ради «Україна-ЄС».

Сім'я та походження
Одружена з Юрієм Солодом, виховує двох синів.
Народилася в місті Красний Луч Луганської області. Батько, Юрій Васильович Королевський, пройшов шлях від простого шахтаря до директора шахти. Мати, Лариса Петрівна Королевська, - вчителька.
Дитинство та юність Наталії Королевської пройшли в Луганській області. Школу закінчила зі срібною медаллю.

Освіта
Дві вищі освіти. Автор 11 наукових праць з питань економіки.
У 1997 р. - закінчила економічний факультет Східноукраїнського національного університету за спеціальністю менеджер у виробничій сфері.
У 2002 р. - закінчила Донецьку державну академію управління.

Політична діяльність
З 2002 по 2006 рр. була депутатом Луганської обласної ради.
З 2006 р. - народний депутат України V скликання, Блок Юлії Тимошенко. Секретар Комітету ВР України з питань економічної політики, член Постійної делегації в Міжпарламентській асамблеї держав учасників СНД.
З 2007 р. - народний депутат України VI скликання, Голова Комітету ВР України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.
З 23 грудня 2011 р. - лідер Української соціал-демократичної партії (УСДП), яка входить до складу Блоку Юлії Тимошенко.

Законодавчі ініціативи
Автор і співавтор понад 215 законопроектів. Тематика: підвищення конкурентоспроможності української економіки та розвиток вітчизняного внутрішнього ринку, стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, а також - поліпшення інвестиційного клімату в країні, захист економічних свобод громадян.
Є автором та співавтором законів «Про підвищення престижності шахтарської праці», «Про внесення змін до деяких законів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості», «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні», «Про підвищення конкурентоспроможності підприємств гірничо-металургійного та хімічного комплексів», законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності посадових осіб за перешкоджання підприємницькій діяльності», «Про державно-приватне партнерство».
Автор і послідовний лобіст пакету ініціатив з дерегуляції та спрощення підприємницької діяльності, у тому числі - спрямованих на скорочення кількості видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню і державному контролю, а також практичну реалізацію декларативного принципу та принципу мовчазної згоди.

Погляди і оцінки
Стоїть на позиціях економічного патріотизму, вважаючи, що це єдина платформа для політиків, щоб «відкинути амбіції і працювати ... Ми повинні всю свою увагу сфокусувати, перш за все, на розвитку української промисловості, української економіки, відставивши убік суперечки, що розділяють суспільство. А вже потім, коли все запрацює, можна буде повернутися до вирішення ідеологічних питань» (з інтерв'ю газеті «Факти»).
Економічний патріотизм в нинішніх реаліях України - це, перш за все, готовність до кооперації, до партнерства, до спільних дій на взаємовигідній основі. Це відноситься до кооперації в рамках галузі між різними підприємствами, в рамках області - між різними районами та підприємствами різних галузей, в рамках всієї України.

Фонд «Новий Донбас»
Н. Королевська є головою наглядової ради благодійного фонду «Новий Донбас», створеного в липні 2008 року. У рамках допомоги соціально незахищеним людям фонд співпрацює з громадськими організаціями інвалідів «Данко», «Богуслава», благодійними організаціями імені Матері Терези, «Софія», товариством хворих на цукровий діабет, товариством сліпих. Фонд також взяв шефство над одним із будинків престарілих та дитячим інтернатом; розвиває волонтерські рухи в регіоні, бере участь в обласних акціях з профілактики алкоголізму, СНІД у та наркоманії, допомагає дитячим бібліотекам.

Цікаві факти
• У 2009 році Н. Королевська увійшла до першої десятки в рейтингу «ТОП-100» найвпливовіших жінок України (9-е місце), складеному журналом «Фокус».
• У 2008 році в «ТОП-100» найвпливовіших українців, яких визначив журнал «Кореспондент», Наталія Королевська зайняла 68-е місце.
• За опитуваннями інтернет-видань за Наталією Королевською вже кілька років міцно закріплений статус найкрасивішої жінки-парламентарія.
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...