Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 11:29
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 сентября 2011, 09:14

З прийняттям нового Податкового кодексу Чуднів втратив 1,5 млн грн надходжень до бюджету

Чуднівчани урочисто відзначили День свого селища

Він проходив під егідою ювілейної дати – 540-річчя від першої писемної згадки у 1471 році про Чуднів:
«Є запис, що із Чуднова на користь Києво-Печерської Лаври було передано три відра меду, як податок» – розповів чуднівський краєзнавець Юрій Гайдаш.

Історія селища пов’язана з багатьма відомими іменами - Богдана Хмельницького, Івана Богуна, Северина Наливайка, графа Шеремєтьєва. Саме у Чуднові народився вчений-хімік і металург, міністр уряду УНР Іван Фещенко-Чопівський. На сучасному етапі у райцентрі значна увага приділяється соціально-економічному та культурному розвитку.

Однак у цьому році, за словами Чуднівського селищного голови Івана Розвадовського, у бюджетній сфері з’явилась нагальна проблема.

«З прийняттям нового Податкового кодексу селищна рада втратила півтора мільйона надходжень до бюджету. Ми звертались до адміністрації президента, Кабміну, обласної та районної влади. Проблемні питання які є із водо забезпеченням селища, утриманням дитсадків, сплати за енергоносії».

Відзначаючи День рідного селища, його жителі мали можливість взяти участь у різноманітних мистецьких заходах, спортивних змаганнях, виставках і конкурсах. які справили на учасників свята незабутнє враження.
Завершенням святкового дня стала захоплююча концертно-розважальна програма та видовищний феєрверк.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...