Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 26 травня 17:55
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»
У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»У День перемоги житомиряни пройшлися ходою та поклали квіти до Монументу Слави
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 июня 2011, 09:49

На ремонт Житомирської філармонії вже виділено 150 тис. гривень

Для Житомирської обласної філармонії придбано обладнання і предметів довгострокового
За травень 2011 року на капітальний ремонт приміщення літературно-меморіального музею ім. В. Г. Короленка було спрямовано 105,6 тис. грн., на поточний ремонт приміщення Житомирської обласної філармонії - 149,9 тис. грн., ремонт даху Словечанського музею партизанської слави Полісся – 90 тис. грн., поточний ремонт спортзалу Житомирського музичного училища ім. В. С. Косенка – 40 тис. грн. – повідомляє управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації.

Для Житомирської обласної філармонії придбано обладнання і предметів довгострокового користування на суму 50,1 тис. грн. На заходи, спрямовані на пожежну безпеку обласної бібліотеки для юнацтва, гуртожитку та їдальні Житомирського училища культури і мистецтв ім. В. Огієнка, використано 114,7 тис. грн.

Обласною універсальною науковою бібліотекою ім. О. Ольжича у травні було придбано та встановлено програмне забезпечення на суму 22,0 тис. грн. для роботи житомирського регіонального тренінг-центру «Біблеоміст».

Протягом травня були поповнені фонди обласної бібліотеки для юнацтва на суму 19 тис. грн. На ІІ півріччя 2011 року здійснено передплату україномовних періодичних видань обласною бібліотекою для юнацтва у сумі 24,5 тис. грн., обласною бібліотекою для дітей – у сумі 12,0 тис. грн.

Житомир.info
Погода, Новости, загрузка...