Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 12 листопада 07:57
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 сентября 2011, 12:03

Житомирські лісівники вже готуються до новорічних свят

«У нас навіть є в цьому році повний цикл вирощування новорічних ялинок. Зараз це 9 га.
Власне, роблять це вони постійно, впродовж цілого року доглядаючи або за спеціально створеними шкілками ялинок, або ж за тими деревцями, які є супутньою культурою, скажімо, для дуба. Новорічні ялинки – це не розвага, а серйозна робота, до якої і відповідне ставлення, розповідає головний лісничий Бердичівського держлісгоспу Григорій Івасюк:

«У нас навіть є в цьому році повний цикл вирощування новорічних ялинок. Зараз це 9 га. з 2003 року почали садити по одному гектару щороку, цього річ ми посадили останній гектар. Ті, що ми посадили у 2003 році, вже виросли до 2 з половиною метрів і в 2012 ми її зрубаємо. Потім готуємо площу і знову садимо. Сама ялинка буде коштувати гривень 25, а у Києві всі 50»

«Звичайно, китайські пластикові ялинки складають конкуренцію лісовим красуням, - визнає перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Зарічний, - але все-таки наші люди звикли до справжніх, живих ялинок»:

«Трохи важко пояснювати людям, що ми не наносимо шкоди лісу. Адже ці ялинки у нас заплановані на вирубку. Ми маємо їх вирубувати аби дати можливість рости дубу – більш цінній лісовій породі. Вирубки ми проводимо перед святами для того, щоб ці ялинки не спалювати, а реалізувати і отримати додаткові надходження»
У минулому році до новорічних свят підприємствами управління лісового та мисливського господарства було реалізовано більше 48 тисяч ялинок на суму майже 713 тисяч гривень.

Дзеркало Полісся
Погода, Новости, загрузка...