Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 05 серпня 20:58
Анонси
В епіцентрі
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих владУ Житомирі починають працювати інспектори з паркуванняУ Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничнимиОлександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 сентября 2011, 11:31

Як бердичівські посадовці у Новограді на спартакіаді змагалися

Володимир Арешонков, 1-й заступник голови Житомирської обласної ради: «Приємно було,
Вдруге в області проводилася спартакіада між депутатами та працівниками органів місцевого самоврядування міст, районів, сіл та селищ Житомирщини. І тільки вперше взяли в ній участь бердичівські посадовці. У футболі, волейболі, настільному тенісі, шахах та шашках за звання кращих спортсменів боролися 22 команди.

Володимир Арешонков, 1-й заступник голови Житомирської обласної ради: «Приємно було, що з’явилися нові команди, як наприклад, місто Бердичів у минулому році не брав участі. Сьогодні вони великою командою прибули на змагання на чолі із секретарем міської ради. Дуже багато відомих людей було сьогодні, депутатів всіх рівнів. А я хочу нагадати, що у нас в області більше 11-ти тисяч депутатів, у нас велика кількість сільських голів, які сповідують здоровий спосіб життя і на своїх територіях, де їх обрали люди, вони пропагують і відроджують спортивні традиції. Ми повинні зрозуміти, якщо ми самі не будемо займатися фізичною культурою, бувати на спортмайданчиках, у басейнах, і не будемо привчати до цього своїх дітей, то ми не матимемо здорової нації.»

006 Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради

Бердичівляни єдині, хто виступав в усіх п’ятьох видах спорту, за що сподівалися отримати додаткові очки. На волейбольному майданчику у першій грі команда міста чотирьох культур зустрілася із житомирянами. Суперник був досить сильний, Бердичів намагався зібрати усі свої сили, щоб перемогти, та це гравцям не вдалося. Після поразки вони вже змагалися за 5-6 місце.

Олексій Ястремський, депутат Бердичівської міської ради: «Команда непогана, просто мало зіграності. Не дивлячись на це і судячи з тих ігор, що проходять, Бердичів виступив непогано, показав великий клас. Я думаю, що у нас не лише найкраща освіта, медицина, наука і художня самодіяльність, а у нас ще й непоганий спорт в органах місцевого самоврядування.»

Чого не скажеш про настільний теніс. Тут бердичівляни були у лідерах. Начальник міського відділу фізичної культури і спорту Сергій Ковальчук каже: якщо не перше місце, то друге у цьому виді спорту точно гарантовано.

Сергій Ковальчук, начальник міського відділу фізичної культури і спорту: «Суперники непогані. Деяких я знаю, деяких — ні, але грати з ними цікаво. Будь-які змагання, незважаючи на результат, це настрій на наступний робочий день.»

У футболі команді Бердичева на чолі із директором ДЮСШ Олександром Подгорчуком спочатку не щастило. Та як тільки гравці зрозуміли, що саме від них залежить честь міста, одразу спохватилися і принесли команді ще декілька очок.

Так само і шаховий та шашковий турніри. Тут працівникам міської ради не було рівних. Загалом, команда за спартакіаду набрала 435 очок і посіла почесне 3-тє місце на п’єдисталі. Як відзначив Василь Толочко, серед самих міст області Бердичів має найкращий результат і перше місце.

Подібні заходи є дуже корисними, зазначають посадовці, але й потребують відповідної підготовки. Чим, сподіваються, вони й будуть займатися протягом року, аби піднятися на п’єдисталі ще вище.

Сергій Ковальчук, начальник міського відділу фізичної культури і спорту: «На мою думку, дуже корисно проводити такі змагання: пліч-о-пліч з депутатами міської ради, секретарем. Можливо, всі зрозуміють, що спортсменам не завжди просто виїжджати на змагання і брати в них участь. А також треба звикати до здорового способу життя і брати за девіз, щоб завжди по життю йти впевненим, здоровим, щасливим, сміливим, міцним.»

Олександр Подгорчук, директор ДЮСШ м. Бердичева«Потрібно на ці заходи ще й підготовленими їхати, тому що ми трохи “з листа”. Це важкувато: і зіграти, і... Це не виправдовування мінімальних поразок, це, перш за все, важливо для тих, хто взагалі не займається спортом. Були ініціативи збиратися депутатським корпусом, але вони не знаходять підтримки. Хотілось би хоча б раз на місяць чи тиждень пограти у футбол або волейбол.»

Наступного року, пообіцяли депутати та працівники міськради, вони знову візьмуть участь у цій спартакіаді. А поки що, керівництво Житомирщини відбиратиме найкращих гравців, які представлятимуть область на Всеукраїнських змаганнях в Алушті, що відбудуться на початку жовтня.

cityukraine.info
Погода, Новости, загрузка...